בצער רב אני מודיעה על פטירתו של בעלה של דרולי

lavendula

New member
בצער רב אני מודיעה על פטירתו של בעלה של דרולי

לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן.
יהי זכרו ברוך
.
דרולי ניהלה את הפורום בעבר ולא נמצאת פה כבר זמן מה, אבל מצאתי לנכון לשתף את הותיקים שזוכרים אותה.

אוף כמה עצוב. הבוקר התבשרתי גם שרופא השיניים המקסים של הילדים שלי נפטר ממחלת הסרטן. אני עדיין בשוק ולא יודעת איך לספר את זה לילדים....
מסרי לה את תנחומינו

אכן. אני עדיין בהלם. כזה בנאדם מקסים היינו אמורים ללכת לביקורת חצי שנתית בדיוק עכשיו

אני לא חושבת שאספר לילדים שהוא נפטר. הם קטנים מדי וייקחו את זה ממש קשה. נראה לי שאפשר לחסוך את זה מהם.

gpa3

New member
חשבתי עליך, כי בזמנו שתינו המלצנו עליו,

כך שידעתי שאתם מטופלים שלו.

לא ידעתי שהוא חולה. היינו אצלו לפני חצי שנה ולא היו סימנים, הכול לכאורה היה רגיל ואפילו נפרדנו בברכה הרגילה של "להתראות בעוד חצי שנה". הבכור הבטיח לו אישית שבפעם הבא הוא עושה איטום חריצים לשן האחרונה שנשארה לו
מאוד מאוד עצוב העניין הזה. ממש במקרה נודע לי, לא היה שמץ של מושג.

gpa3

New member
דחו לנו תור פעמיים כי היה מאושפז.

בפעם השניה לא נתנו לנו תאריך ולא התקשרו לקבוע תור חדש, דבר לא אופייני. אכן עצוב ....

מייד אחרי שנודע לי הבוקר התקשרתי למספר של המרפאה שלו. ממש סרבתי להאמין שזה נכון... (אין שם מענה וכמובן גם אין את ההודעה הרגילה בקולו הנעים
).
ננסה לעבור ליעל פרי-פרונט אבל אני עדיין לא מתכוונת לספר לילדים.

elcה

New member
בדיוק חשבתי, מה הלאה?

אל מי לפנות ושיהיה דומה בגישה ובטיפול הנהדר שקיבלנו אצל ד"ר נועם.
האם קיבלת המלצה על הרופאה שציינת?

יש עליה המון המלצות. קבעתי עכשיו תור לאמצע יוני... ובקשתי מפורשות שחלילה לא יפלטו שום דבר לגבי ד"ר נועם ז"ל.

noa_f

New member
איפה אתם גרים? לנו יש רופא נפלא ואני מכירה

גם עוד אחת מוצלחת מאוד.

gpa3

New member
כנ"ל.

וקצת "לא בסדר" לחשוב בכיוון. הרופאה שהפוך ציינה, היתה בשמות הרופאים שהומלצו בשרשור שציינתי.

למעלה