בעקבות שרשור עבודות הפיוזינג המדהימות של שרי:

זה גם מה שאמא שלי אומרת.

אני שוכחת שעכשיו הכל וכולם קרובים ונגישים ומתנהגת כאילו אני עדיין רחוקה מרחק טיסה מכולם. גם בקשר הטלפוני, אותו דבר.

אורית, יש להם כל מיני גדלים של תליונים וגם

כאלו שהם בציפוי כסף וגם כאלו שהם מסטרלינג סילבר. כל פעם שאת נכנסת לדף המוצר רשום במלל בכרמה יח' מדובר. בכל אופן, הייתי שמחה לדעת איפה את קונה? זה נשמע זול מאוד. האם מדובר בתליונים מכסף? סטרלינג או ציפוי? אני גם לא אוהבת בד"כ את זה שרואים את התליון אבל במקרה שהוא גם דקורטיבי - זה אפילו מוסיף לפעמים. תראי למשל את הסוג הזה שבתמונה

oritt3

New member
פיקשולית

הסוג שבתמונה באמת מקסים ויפה! אני גם מעדיפה שתהיינה שתי נקודות שמודבקות לזכוכית, וכשיש מיתלה עם שני צדדים אז יש יותר ביטחון שהמיתלה יחזיק טוב. שרי כשתקבל את המיתלה שאשלח לה תוכל בוודאי יותר להאיר את עינינו .

astoler

New member
הי אורית! האם תוכלי לצלם את המתלה. הייתי

בפיין סנטר ולא מצאתי משהו מתאים, חוץ מתליון שעלה, אם אני זוכרת נכון, בסביבות 6 ש"ח. קניתי אחד לניסיון, אבל התוצאה לא מצאה חן בעיני. אשמח לשמוע על התליון המדובר, כיוון שבנתיים לא מצאתי פיתרון בארץ ואני בדרך להזמנות מחו"ל. אשמח, אם הפיתרון יימצא בפיין סנטר, הנמצא באזור מגורי. דרך אגב - בפיין סנטר אין ציפוי כסף - רק כסף. תודה ענת

astoler

New member
אוריתו'ש! תודה על הצילומים. בפעם הבאה שאהיה ש

שם אסתכל מקרוב ואחליט. בכל מקרה, המחיר ממש זול. ממש כמו המצופה כסף מדלפי....

רק שבמקום עלויות משלוח יהיו לי עלויות דלק

על הנסיעה מפ"ת לחיפה :) תודה על התמונות, אוריתה!

סיגליתא

New member
אם קיימת חותמת של 925 זה חייב להיות

כסף סטרלינג ולא ציפוי כסף, כסף פיין שזה כסף טהור אינו יכול להיות כתליון מאחר וכסף זו מתכת מאוד רכה ואי אפשר להשתמש , או בכל אופן לא נהוג להשתמש בה במוצרים כאלה.

heli 1 האחת

New member
ם הנייר מתאים לפיוזינג ,הוא בודאי מתאים גם

לחרוזים ,או שאני טועה .אגב לא מוצאת את הקישור עליו דיברת,אפשר שוב?תודה

למעלה