בעקבות מצבי הזמני שלא מאפשר לי ללבד

בעקבות מצבי הזמני שלא מאפשר לי ללבד

גם לא במחט, כי תנועת הדקירות קשה לי ומאחר שנורא משעמם ככה סתם להתבטל החלטתי להקדיש את הזמן הזה להתנסות בכמה שיותר בובות וולדורף. בדקתי גם את פינת הבובות בגן החדש של אוריה וממש נחרדתי מהשמטס אז החלטתי להכין להם בובות חדשות. הנה תמונה קבוצתית. בתכנון עוד בובה אחת כזאת ועוד אחת גדולה עם גוף שהילדים יכולים להפשיט ולהלביש ולשחק לה בשיער.

זה הבובון הראשון שתפרתי

הוא יצא מקסים בעיני. הלוואי שכל הבובות יצאו לי ככה. מדהים איך בכל בובה יש משהו עצמאי ובתהליך העבודה היא כאילו מתגלה ולא נוצרת במכוון. (מקווה שהניסוח מובן)

וזאת תינוקת מתוקה

וכפי שאתן רורות רקמתי לה על הבגד גזרים חמודים (כמובן בהשראת אלין והגזר)

בובה נוספת עם קוקיות

האמת שיצרתי שיער ארוך ויצא המון שיער ומאד נפוח וזה הפריע לי בבובה כל כך קטנה אז אספתי לקוקיות שגם יצאו קצת נפוחות מדי. מישהי יודעת מה לעשות בכדי לקבל שיער ארוך ופחות נפוח ועם זאת שהראש יהיה מכוסה בשיער? אני רוקמת את הקרקפת כך שאין קרחת-עור אבל יש קרחת ראש עם אני לא מוסיפה הרבה חוטים. אני צריכה עוד למצוא סרטים ולשלב לה בקוקיות.

ואחרונה חביבה שאני מוצאת את עצמי מולה

ברגשות מעורבים. לא החלטתי אם אני אוהבת אותה או לא.

אירית, מה שיש לי לומר - הלוואי והייתי בגן של

אוריה, בובות קסומות, מתוקות צבעים מקסימים ועבודה נקיה וכל כך יפה. מאחלת לך רפואה שלימה ושתחזרי לעצמך ולליבוד מהר, אבל פסק הזמן המאולץ הזה נושא פירות שווים ביותר.

וואוו!!!!!איזה יופי../images/Emo9.gif

אירית, אהבתי מאד, הבובות מקסימות! הן נראות לי ממש אנושיות,יש משהו באיך שעשית אותן, שמעביר הרבה חום. בטוחה שכל אחת מהבובות תמצא ילד שמתחבר דווקא אליה. התמונה עשתה לי חשק ללטף את השיער של הבובון הראשון.... וגם רעיון הגזר מקסים ויצא יפיפה בעיניי (בדיוק הכנתי עוגת גזר...) כמה כיף לילדים בגן!

dshk

New member
הבובות מדהימות! ושאלה של תם...

היכן ניתן להשיג את הגזרה הבסיסית של בובה?

הגיזרה של הבגד-גוף

מאד פשוטה. אני יכולה לתת אותה. החלק העיקרי והמורכב בבובות האלה זה הכנת הראש כולל השיער ואת זה צריך ללמוד. יש סדר פעולות שצריך לעשות. יש מורים שמלמדים וכן הרבה הדרכות וירטואליות ברשת.

dshk

New member
אירית, תודה..

כחדשה דנדדשה בפורום הנפלא ומעורר ההשראה שלכן - שמחה מאוד לקבל את תגובתך. כאחת שלומדת מהבית אני שמחה לשמוע: א. שאת מוכנה לתת לי את הגזרה! ב. שיש מקומות וירטואליים שניתן ללמוד - אשמח לקישורים. ושוב המון תודות להתיחסות.

הנה קישור להדרכת ראש בובת וולדורף

ראש בובת וולדורף. חייבת רק לציין שקיימות שיטות שונות אך דומות בקוים הכלליים להכנת הראש. אני למדתי ממורה ולכן אני מכינה את הראש באופן מעט שונה מההדרכה הזאת אבל לדעתי ההדרכה טובה ותניב תוצאות טובות. כמו כן קיימות שיטות שונות להכנת השיער.

והנה גיזרת הבגד

בהזדמנות זאת, אם למישהי יש גזרות נוספות לבגד-גוף של בובות גם אני אשמח להן.

aliner

New member
וואי, וואי, וואי, וואי, וואי, וואיייייי ../images/Emo2.gif

ובמילה אחת - וואי! איזה מדהימות. אני ישר מעבירה את הטלפון שלך להזמנות לגן של יונתן
אירית - מורידה את הכובע. יפות שבא לבכות. עשית לי חשק לעשות עוד - חבל"ז. הכי מהמם בעיניי הוא באמת הבובון הראשון. אבל גם הגזר הרקום על הבגד של התינוקת מ-ד-ה-ים (מתה על גזרים, למי שלא יודעת ובכלל תחשבו שאני סוטה קטנה
). שיחקת אותה בגדול עם היצירות לגן - איזה כיף לילדים, אני בטוחה שהם ישמחו מאוד מאוד ואני גם בטוחה שהגננת תכין לך עוד עבודה

shukpuck

New member
אירית, וואוו!!

איזה הספק! משגע! אני הכי אוהבת את הג'ינג'ית הפלפלית-גיזרית הזו. נראית כזו שובבה ומתוקה. לגבי השיער - אני לא חושבת שאפשר גם למלא את כל הראש וגם לצפות שלא יהיה נפוח
. סה"כ אם עושים שיער ארוך ועושים שיער "דליל" (נגיד שערה בסמ"ר), (פרט למסגרת מסביב לראש) זה יוצא מאד יפה ובעיניי מספק. ולגבי זו שאת הכי פחות אוהבת - אני באופן אישי הייתי פותחת את התלתלים של הפוני לשערות בודדות.

e m u n a

New member
מ-ק-ס-י-מ-ו-ת אחת אחת! ../images/Emo23.gif

גם זו שאת מהוססת לגביה- מקסימה וייחודית, מזכירה לי תמונה שלי בפורים בגיל שנתיים בתחפושת של שחרזדה. (ככה כותבים את זה?) ובקשר לשיער המלא- מצטרפת לדברים של שוקפוק- שורה צפופה אחת בהיקף הראש ואח"כ פיזור דליל יותר בשאר הראש נותן תוצאה טובה. הג'ינ'ית כובשת והילדון גם- והבדים וההבעה- הכל- מקסים!

למעלה