בעקבות הקורונה: האם יש עדיין עיכוב טיסות מסין?

בעקבות הקורונה: האם יש עדיין עיכוב טיסות מסין?

בדקתי בגוגל וראיתי רק עדכונים מלפני כחודש. איפה זה עומד עכשיו? האם עדיין יש עיכוב בטיסות מסין ובשל כך יכול להיות עיכוב במשלוחים מעלי אקספרס?

jen711

New member
העיקוב הוא בעיקר בגלל שהדואר בוחן עכשיו כל חבילה

puptits

New member
אכן הדואר עוקב אחר כל חבילה

וישנו עיכוב בזמנים בגלל המצב בסין

לפחות יצא משהו טוב מהקורונה, שדואר ישראל יתחיל

לעקוב ולהקליד את מספרי החבילות המגיעות מסין.כך נוכל אולי לדעת סוף כל סוף מתי הגיעו החבילות משם ולא נאלץ להמתין עד הגעת ההודעה בדבר מסירת החבילה בארץ ועד אז לגשש באפילה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
3 מתוך 4 משלוחים שהזמנתי מעלי הזריז באמצע ינואר הגיעו אלי
במהלך חודש פברואר. החבילה ה-4 עדיין לא הגיעה, אבל היא הזולה מביניהן, וגם אם
אבדה, האבל יהיה קטן...

כל החבילות שהזמנתי עד אמצע דצמבר כבר הגיעו

הסיבה ששאלתי היא כדי לדעת אם אני עושה עכשיו הזמנה חדשה, מתי היא צפויה להגיע. ברור לי שלא לפני מאי, השאלה היא אם יכולה להתעכב אפילו יותר מחודשיים.

סתם מבקרת

Active member
היה ציוץ של כאן חדשות בטוויטר היום בצהרים שעלי אקספרס הודיעו

ללקוחותיהם שהם עלולים לחוות עיכובים במשלוחי הזמנות. עם הדואר שלנו לפעמים זה יכול להתעכב גם יותר מחודשיים. אם את צריכה משהו לתאריך מסוים תצטרכי לקחת בחשבון שההזמנה עלולה לא להגיע עד אז. דואר ישראל + עלי אקספרס = עניין של מזל
ועוד משהו - אם עדיין יש ערים שנמצאות בהסגר, צריך לבדוק איפה נמצאת החנות ממנה את מזמינה. סביר שיש מקומות שהמשלוחים יצאו רגיל וכאלו שאין מי שעובד כי כולם סגורים בבתים.

trilliane

Well-known member
מנהל
ודאי שהיא יכולה להתעכב יותר מחודשיים, זה כבר קרה בזמן האחרון

עוד לפני התפרצות הנגיף... (ולמעשה קרה לי גם בעבר הרחוק יותר). אם זה דחוף/חשוב, לא הייתי מזמינה מסין (בכלל, ועכשיו בפרט).

z1george

Member
מנהל
השבוע הגיע משהו 105 יום לאחר שנשלח

לדעתי 99% מהעיכוב עד סוף ינואר- זה על הראש של דואר ישראל
הזמנות חדשות - תלוי גם אם המוכר הספיציפי חזר לעבוד בצורה מלאה

רוני1955

Active member
משלוחים מסין

לפי מה ששמעתי בטלוויזיה, רוב המשלוחים מסין יוצאים בטיסות מסחריות רגילות, ולא במטוסי מטען. לכן, כשיש עוצר טיסות מסין, זה אומר שמשלוחים מתעכבים.

למעלה