בעקבות "החדשות".

בעקבות "החדשות".

יום רביעי 09 נובמבר 2005 ‏ז' חשוון תשס"ו בעקבות ה"חדשות" מקרי הפדופיליות המתפרסמים בימים אלה מטרידה ומדאיגה בלשון המעטה... (דתיים וחילונים, צעירים ומבוגרים... אב לילדים המודה במעשיו ומסרב לקבל טיפול!) לפני שנה שנתיים ניהלתי מאבק, כנגד האנונימיות בפורומים..... לא בקשתי שהגולשים יזדהו, המבקש להישאר באנונימיות, זכותו... אבל מנהל הפורום, חייב וזכאי לדעת את פרטי הזיהוי של הגולשים. דורש מאמץ מצד המנהל, במקצת קשה, אבל אפשרי וכדאי והמבקש לנהל פורום שיטרח. צעד זה אינו מבטיח, כי מעשים, כיתוב שליליים ועוד ימנעו, אבל יתרום, ולו במקצת לביטחון הגולשים ואולי גם ירסן במקצת את הסגנון הכותבים. מר אריאל שרון, משתמש מפעם בימים האחרונים במטבע לשון: "נעשה את שאנו רוצים" או בניסוח דומה.... "חכמים היזהרו בדבריכם..." אמת הוא מנסה לעשות את שהוא ומדגיש הוא רוצה! לעיתים עושה טוב לעיתים גרוע, תלוי את מי שואלים... אבל "סייג..." אם אני זקוק להוכחה נוספת שהאיש מר אריאל שרון, אינו חושב... ואין לו יועצים טובים! אלו התמונות שלו המתפרסמות לבקרים.... זקן מתגלגל ולעיתים מתלעלע בדיבור... (אני מבוגר ממנו, גם לא תמיר כברוש ומתלעלע אפילו בכתיבה). אמת עובדות אלו אינן מצדיקות, שיתפטר מתפקידו... אבל מצדיקות שיפטפט ויצטלם פחות. אנו חיים בתקופה של "כוכב נולד"... עמיר פרץ, אינו מושלם, יתכן שלא יבחר הפעם... אבל בהחלט "נולד כוכב". אם יתמיד, אני מאמין שיש לו הנתונים והסכוי להצליח וגם אצל מצביעי הליכוד.

למעלה