בעעע - שאלה....

Hell ad

New member
בעעע - שאלה....

למה זה מפריע אם אנשים מתנשקים עם אנשים אחרים ? כאילו נגיד יש לי חברה אז למה זה מפריע אם אני יתנשק עם מישי אחרת? לי לא אכפת אם חברה שלי תזדיין עם אנשים אחרים... מתישהו זה מתחיל לשעמם עם אותו אחד\ת כל הזמן אז צריך אנשים אחרים... אני לא מדבר על הפסקה או משו בחברות אלא סתם להיות עם אנשים אחרים להמשיך להיות חברים ולצאת ביחד... אי אפשר לעשות ככה? היום חבר שלי וחברה שלו שהייתה גם חברה שלי לשעבר נפרדו רק בגלל שהיא התנשקה עם איזה אחד... זה ממש דפוק... מקווה שהבנתם מה אני רוצה ממכם בכלל

moranos

New member
חחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח שחברה שלך תלך להזדיין עם מישהו אחר זה לא יפריע לך??????......... כנראה שאתה לא אוהב אותה מספיק....

ZBlaster

New member
לרוב האנשים זה מפריע....

וחבל שכך.... אם היינו יכולים להיות הרבה יותר פתוחים ומשוחררים זה היה יכול להיות ממש נחמד. Z-Blaster

redroze

New member
זה רק מראה כמה אתה אוהב אותה

וכמה היא חשובה לך . . . . . . יש זוגות שמאמינים במערכות יחסים פתוחות שכל אחד יכול לצאת ולעשות מה שהוא רוצה עם מישהו אחר, בגיל הזה קשה לי להאמין שיש בנות שרוצות את זה ולכן כדאי לך לא להתחיל מערכות יחסים . . . . . .

שׁזִיף

New member
אני איתך וחושבת בדיוק כמוך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

נוני 17

New member
התשובה שלי היא כזאת.

אם חבר שלי היה מתנשק אם מישהי אחרת הייתי כועסת עליו, והיתי סוחלת לו. ביגלל שאני אוהבת אותו. אבל הוא לא התנשק עם מישהי אחרת, כי הוא אמר לי שאין לו אף אחת.

חחח באמת תגיד השתגעת...?

לא מפריע לו שחברה שלו תלך להזדיין עם אחרים.......אז אולי תחפש לה בעצמך אם זה לא מפריע לך.........יותר טוב שתחפש לה אנשים שאתה מכיר ולא סתם מרחוב...וואלה הצחקת אותי.....

Hell ad

New member
אממ....תראו...

למה לא?!?! מה זה מפריע בכלל??? אז אני אוהב מישי והיא רוצה להזדיין עם מישהו אחר.? תנו לי סיבה למה לא... (חוץ ממחלות מין) זה לא אמור להפריע... וזה גם לא אמור להפריע נגיד לחברה שלי אם אני יתנשק עם מישהי אחרת... היא לא מתה מזה או משהו כזה...

הפואנטה של החברות

היא הקנאה הפיזית והנפשית. אבל לא הקינאה כולם מכירים אותה כאכזרית (או שכן). כלומר: הסיבה שאתה וחברה שלך בעצם חברים (לפחות לפי כללי החֶברה) היא שאתם אוהבים מאוד אחד את השני, כך שתרצה אותה רק בשבילך, לבלות איתה, להינות איתה, וגם "לעשות חיים" איתה (אם אתה מבין למה אני חותר...). אם אתה לא רוצה אותה רק בשבלך, ולא מזיז לך שהיא *אהמ אהמ* (השלם את החסר) עם מישהו אחר, אין טעם בעצם בחברות. תהיו פשוט ידידים או יזיזים וזהו.

Hell ad

New member
שיהיה =\ ת´אמת אתה צודק...

וכן הבנתי לאן אתה חותר

למעלה