בעעעעעעעעעעעעעע עצבים

א מ י ר 7

New member
בעעעעעעעעעעעעעע עצבים

נפצע לי שחקן לשבעה חודשים ובמילים אחרות סיים את העונה.... יש מצב שהוא לא ישרוד פציעה כזאת ויאלץ לפרוש, יש כזה דבר? ואם כן יש פיצויים כלשהם?

Thierry Henry

New member
עוד לא נתקלתי בפצויים...

ואם הוא לא זקן אני לא חושב שהוא יפרוש.. אני זוכר בCM3 שויירה נפצע לי ל18 חודשים וחזר לשחק אחריי 18 חודשים. אומנם היה גרוע כמו אני לא יודע מה, אבל חזר לשחק.

Dark Muse

New member
מה אתה בוכה

תמיר כהן שלי נפצע ל 9 חודשים... למזלי יש לי סגל כל כך טוב שאני עצוב על זה ששחקנים צריכים לא לשחק

א מ י ר 7

New member
או קייי אז אתה פחות תלוי בשחקן שלך

אצלי העניין שזה שחקן רכש שממש חשוב לי להישרדות במאבקי הירידה בליגה השנייה באנגליה

Dark Muse

New member
חחח זה באמת מעצבן אבל

שחקן שאתה בונה עליו נפצע חזק
זה היופי במשחק לדעתי, אולי יצוץ איזה כשרון חדש מהנוער לך תדע

א מ י ר 7

New member
חחחחח גם כן נוער....

אני לא צ'לסי אני סך הכל פליימוט'.... טוב נו נקווה לטוב

yuvalf90

New member
גם לי נפצע בעבר

יניב קטן הוא כבר חזר וכבש רביעייה נגד אולימפיאקסו בליגת האלופות וגם אליאדייר הרכש שלי נפצע ל4 חודשים לקח לו איזה חודש לחזור לעצמו ועכשיו הוא כבר כמו חדש והיו לי עוד פציעות ארוכות

קרה לי פעם ששחקן נפצע לי ל10 חודשים

והוא לא חזר לעצמו. זה היה עידן טל וכשהוא חזר הוא היה 5 כל הזמן.

The Mighty Lord

New member
אצלי יש שחקן שהבאתי לבארסה והוא..

נפצע ומאז כל הזמן יש לו פציעה חוזרת הוא נפצה עמעט כל שבוע הוא שיחק 3 משחקים מתוך אולי 30 העונה השאר הוא היה פצוע!! אני לא יודע מה לעשות איתו..ועונה שעברה איבראימוביץ נפצע לי ביובה ל7 חודשים אבל הוא חזר לעצמו כמו גדול

ZiMZiM

New member
שלח אותו לשיקום

אם זה שחקן עם פציעה חוזרת, חכה שתהיה לו פציעה מעל לחודש. תבקש חוות דעת מהפיזוטרפיסיטים שלך והם סביר להניח יציעו לשלוח אותו לניתוח ומשם לשיקום. זה תקופה שיכולה להיות בין 2-6 חודשים שהשחקן יכול להיעדר, אבל לטווח ארוך זה אמור לסדר את הפציעה. שווה לנסות.

ZiMZiM

New member
כמו שרשמתי

מבקש מהפיזוטרפריסט חוות דעת על אותו שחקן. במידה ויש פציעה שאורכה יורת מחודש, אמורה להיות אופציה על אותו שחקן לשלוח לשיקום של בין חודשיים עד 6 חודשים. אני עשיתי את זה, עבד לא רע.

א מ י ר 7

New member
אצלי השחקן נפצע לשמונה חודשים...

שאלתי את הפיזיוטרפיסטים והם לא נתנו לי לקחת אותו לשיקום....

tomash11

New member
אם אני זוכר נכון...

היה שחקן ב01-02 שגם במציאות זה קרה לו, וזה גם נכנס למשחק, והוא לא שיחק איזה כמה חודשים בגלל...טיפולים כימותרפיים (שלא נדע...). אז אם אחרי זה אפשר לחזור לשחק, אחרי כל פציעה אפשר לחזור. גם לי היו שחקנים שנפצעו לחצי שנה מדי פעם (לא קרה יותר מדי אבל קרה). מן הסתם קשה מאד למצוא להם קבוצה ככה שגיליתי נאמנות עבורם והשארתי אותם בקבוצה וחיכיתי להם שיתאוששו וחלק מהם גם חזרו לתפקד בצורה נהדרת. היו לי איזה ארבעה חמישה מקרים כאלה בשנותי כמנג'ר:) ולמי שקרא את הנושא של מה השמירה הכי ארוכה, יודע שהיו הרבה שנים כאלה:)

למעלה