בענייני דוחות המס לשנה שעברה

דן דן2

New member
בענייני דוחות המס לשנה שעברה

מה דינם של ההפסדים בקופות גמל וקרנות פנסיה? נחשבים כהוצאה? (אני אשאל גם את יועצת המס שלי אבל רוצה לבדוק איתכן)

הי מברוק לך עדי וגם לאוסנת על האתר החדש

הי לכן לא כל כך ברור עם אוסנת נמצאת בבית הספר הזה או לא - כי לא מצאתי ומצד שני הגעתי לאתר שלה - אז אולי כדאי לשים לב. אם יצא לכן, בד"כ בין הסימסטרים - לעשות סדנא - אני אשמח לעשות אותה באומנות - זה מאד מעשיר ומחבר את הנשים לנושא מכיוון אחר. להתראות והרבה בהצלחה דנה

דן דן2

New member
תודה יקירתי, אני אסביר

האתר הוא של מרכז מעגלי פריון שיכשיר נשים לליווי נשים וזוגות בטיפולי פוריות. ההכשרה הבסיסית לא תכלול הנחיית קבוצות (המומחיות של אסנת), אך בהחלט יש מחשבה לקורסי המשך לכיוון של הכשרה בהנחיית קבוצות וכשזה יקרה אני מאד מקווה שאסנת תסכים להצטרף לצוות שלנו כיוון שהיא אשת מיקצוע מעולה ואני רואה בה אוצר של חום חוכמה ומיקצועיות ללא פשרות. יחד עם זה חלק מחזון המרכז הוא קידום אוכלוסיות בטיפולי פוריות, ולכן אני מפרסמת בו מאמרים שניכתבו על ידי כותבים שיכולים לתרום לתחום טיפולי הפוריות גם אם הם לא חלק מצוות בית הספר כרגע (למשל יוגה תלמד אצלנו מירה ארצי פדן אך פרסמתי מאמרים של מורות נוספות). בנוסף חשוב לי להעשיר את האתר בסיפורים של נשים שנימצאות בטיפולי פוריות או היו בכאלו ויכולות לתרום מנסיונן. אני מקווה בעתיד להפוך אותו ממש למאגר של סיפורי טיפולי פוריות, כפי שיש מאגר סיפורי לידה. במסגרת זה ביקשתי מאסנת לפרסם את המאמר שלה, אני חושבת שהוא מאמר חשוב מאד שיכול לתרום לכל מי שיש לו נגיעה לנושא. ובנוסף הוא כתוב מצוין וזה חשוב לא פחות
וכמובן שכשאשר אני מפרסמת מאמר אני נותנת קרדיט למי שכתב וקישור לאתר אם יש. אם יש לך מאמר שיכול לקדם את הנושא אשמח מאד לפרסם. ואני שומרת את ההצעה לסדנא, מקווה לעשות בה שימוש בהקדם
תודה יקירתי.

דן דן2

New member
ואם כבר אז אני מזמינה מטפלות שהתמחו בפריון

ובטיפולי פוריות לכתוב מאמרים לאתר. אשמח לפרסם עם קרדיט מלא כל דבר שיעשיר את הקוראות שלנו.

עדי היקרה

טיילתי, נכנסתי, וקראתי כמעט בכל החלונות. איזה אתר יפה! כמה אומץ יש מאחוריו. אני נרגשת ושמחה, ושולחת חיבוק חם. (מה שלום הארנבים?) לירון

דן דן2

New member
טוב אז התשובה שקיבלתי

זה כניראה מתחיל להיות רלונטי רק אם מממשים את הקרנות, או אם היו השקעות בבורסה או הפסדים על תכניות חסכון. זה מה שאני הבנתי בכל מיקרה אם יש מישהי שיכולה להאיר עיני באינפורמציה נוספת אשמח

למעלה