בעלת החלומות- שרשור פרק 55- מאוחר מדי?

YossihNew

Well-known member
אז סיימנו בשעה טובה.

מחשבות:

1. אני הבנתי לגמרי למה שני עשתה את מה שעשתה. ראינו בפלאשבק במפורש את המשפט הבלתי נסלח: "אנחנו חולמים ואת לא!". סליחה?! גברת רוז, אליאנה תדהר ודניאל ליטמן הם חולמים! הם ותובל ודניאל ועוד מלא שחקנים שנעלמו מאי אלו סיבות! את לא תגידי לה חולמים! מצד שני, אולי אתם תהיו החולמים, ממילא סדרה כושלת. אליאנה גאליסית!​
  2. ליטמן ואליאנה. סכסוכי ליבי וליטמן ממשיכים במלוא עוזם, הפעם הוא רב עם אשתו של.​
  3. ליה לא רוצה להתחתן עם כפיר כדי לכפר על חטאיה. הרבנית גיגי (שהיא בכלל קרובת משפחה של עומר) וגם נעמי טועות כאן. ליה רוצה להתחתן עם עומר חזן כמו שכל בחורה נורמלית רוצה. יופי, ליה. את נורמלית לגמרי. זה טבעי שאת מרגישה את זה, זה חוקי.​
  4. לאן נעלמו ליקי, ליאור, דידי וגל?! את דידי רק ראו, גל אמרה שני משפטים, ליקי וליאור פשוט... לאן?​
  5. הנה הלך לנו יואב לוי, מלך הסדרות שהיה כאן תקופה מאוד מאוד לא קצרה. שבאבניקים, מנגן ושר, גם פה הוא היה... מעולם לא היה מלך פחות מלך. די, תחזור להיות תנדורי.​
  6. הפרצופים של אליאנה בסדרה הזאת קורעים אותי. כל סצנה שניה היא עושה איזה פרצוף עצוב ומתמסכן ואני נקרע.​
  7. היי, היי, נירה בבית משוגעים?! מה זה פה רן דנקר?!​
  8. איחוד הרשעים של אבי ושני. בסדר.​
  9. מור סרוסי הוכיחה שהיא שחקנית מעולה. לפחות הסדרה הזאת יצרה קשר בינה לבין בר, רוני ואגם!​
  10. עלמה רנה הייתה אחלה, ולכן ליבי ותובל לקחו אותה למאנקיז. הם צריכים אליאנה לידם.​
  11. הם לקחו לי את הבדיחה!!!!!!!!!!! עכשיו נור אמרה שהיא רוז, והיא גם יודעת בדיוק מי רצח אותה. עכשיו אין לי את הבדיחה שכל פרק הסתיים בשאלה של מי רצח אותה והאם היא רוז!​
  12. אני צריך להיזהר בתפילות שלי. אני התפללתי ורציתי עוד עונה לסדרה על המלון, עם עומר חזן וחנן סביון, עם הבדואי המוזר שהוא בתכל'ס דמות מורכבת. טעות. קורה.​

וזהו. אל תשכחו שנור היא הנצר, זה נפלא וזה בסדר. מה שירה אלון עושה בעונות שניות, אגב? יגיע מישהו לקחת את נור מיהודה?

Roei152

Well-known member
מנהל
לאן נעלמו ליקי
ליקי פשוט חזרה למדבר , היא הבינה שלירן לא רוצה אותה , ובשביל לירן היא נשארה כל הזמן הזה אז היא פפשוט המשיכה הלאה
יש סיכוי לא סביר שלירן ישחרר מנור בעונה הבאאה , ומישהי תבוא לרדוף אחריו..
אבל מה באמת היה הסיפור של ליפאור ודידי ? הם סיימו ביחד?

YossihNew

Well-known member
מה זה לא אמור, זה לא שהכניסו את זה סתם אחר כך. הכניסו את זה במטרה ליצור מתח למקרה ש... זה חלק.

Roei152

Well-known member
מנהל
אם לא היה את התוספת שמובילה לעונה שניה , זה היה נגמר ברוז ויהודה ...

YossihNew

Well-known member
לא מצלמים סתם סצנות בשביל הכיף. הם הכניסו את זה כדי לסיים במתח בתקווה שיהיה לחץ לעונה שנייה. בסוף יצא שחידשו אותם לפני.

Roei152

Well-known member
מנהל
יש הרבה סצינות שמצלמים , ובסוף לא נכנסים לגרסה הסופית משיקולים שמתגלים במהלך עריכה .
כמו למשל חושבים שזה מרחיב מדי ו ואפשר לוותר . , לא יודעים אם היא מתאימה ..
במקרה של החלומות העריכה התקיימה במקביל לשידור , ואת הפרק האחרון ערכו לפחות לפי חודש,..
רינת קלייו רמזה לי על עונה שנייה בערך באותה תקופ..

YossihNew

Well-known member
אני בטוח שהם תכננו ממילא להכניס את זה, כמו שהמון סצנות קליף האנגר נכנסות ובסוף הסדרות לא ממשיכות.

שיר m

Well-known member
למה צריך עונה שניה? למה צריך?

באסם יצא הכי גבר פה.

כואב הלב על שירלי.

ההתחלפות הזאת, של שני ואמא שלה, היתה די פתאומית.
נירה השתנתה מהרגע שהיא חשבה שצילמו אותה. אז היא ירדה ושני התחילה לעלות.
זה קצת בא משום מקום, בעיקר אחרי המשבר של שני...
אבל בסוף הן סיכמו את זה במדויק: "-את מפלצת -למדתי ממך"

מה שבעיקר למדנו זה שאליאנה שחקנית מצויינת. האמת ידענו גם קודם אבל היה מרתק לצפות בה.

אם כבר עונה שניה, בבקשה אנשים, יותר דידי. היה חסר לי דידי. הרבה דידי. תעשו סדרה על דידי בהשתתפות דידי. אפשר כמה ניצבים.
בקיצור לא היה מספיק דידי וצריך עוד דידי. סיכמנו.

לסיכום, סדרה דבילית, עם שחקנים נהדרים. גם כשהם אומרים את אותם משפטים פרק אחרי פרק אחרי פרק, הם עושים את זה נהדר.

YossihNew

Well-known member
סדרה עם דידי, גל, ליקי ושירלי.

אבל שתהיה ב-YES.

ונניח במקום רוני נשים את הילה הרוש.

אומרים את אותם משפטים? הגזמת, שיר. אבל רגע... נור היא רוז רומנו?

שיר m

Well-known member
יאללה משחק! מי אמר למי:

"יפה שלי אני אוהב אותך"
"אני אוהב אותך יפה שלי"
"אני לא יודע!"
"תסמכי עלי"
"את משקרת"
"חלמתי חלום"
"ילדה מוטמטמת"
"זה לא אשמתך"
"את אישה רעה"
"אני יודע מה אני עושה"

רמז, כל התשובות נכונות:-P:

Roei152

Well-known member
מנהל
אני הבנתי לגמרי למה שני עשתה את מה שעשתה. ראינו בפלאשבק במפורש את המשפט הבלתי נסלח: "אנחנו חולמים ואת לא!". סליחה?! גברת רוז, אליאנה תדהר ודניאל ליטמן הם חולמים!
רוז היא בעלת החלומות , והיא תחליט מי חולם ומי לא!! חחוץ מזה שאם אתה רוצה לראות בזה המשך לסאגת הפורום , אז דניאל הגיע לחממה , בגלל שפיטרו אותו מהחולמים כאשר הפכה לגאליס , ובגלל זה התחבר עם רוז יותר טוב .. הוא העדיף את רוז על פני שני בגלל הסיבה הזאת..

YossihNew

Well-known member
אבל היא לא יכולה להגיד שאליאנה לא חולמת!

אליאנה מהחולמים, זה לא פייר להגיד לה את זה! מי היא בכלל, באה לה מארה"ב או סיני ואומרת מי חולם ומי לא...

חוץ מזה, בחייך, הרי אליאנה גם פירשה חלומות. ליונתן היה חלום שדני מחבקת מישהו אחר, והיא התעקשה שזה לא אומר כלום! רוז בטח הייתה מפרשת את זה כמחלה חשוכת מרפא של יונתן.

ובכלל, ברור שזה דניאל. למה אתה חושב שהוא חולם כל הזמן על העורב שהוא פצע? למה נראה לך הוא מסוכסך עם לירן ועם שני בו"ז?! הנה, גם אני יודע לפרשן את החלום...

למעלה