בעלי לא מרשה שהחתולים יהיו בבית

כן האפור מדהים

איזה צבע מדהים לא יאומן שזה אמיתי הוא כמו בובה מישהוא רצה לאמץ את אחיו (זה שאין לו עיין) אבל אמרתי שהם אחים ולא אפריד ביניהם לא נראה שהם סובלים מהקור כי בערב כשבעלי עובד לילה הם בעצמם יוצאים החוצה בעצמם, לטייל אחרי שגמרו להשתולל בסלון אצלי ולגרד את הספה גם החתולות של השכנים שלי שאני עדיין הביביסיטר שלהם - לא תמיד מוכנות להיכנס לבית שלהן - כנראה יש יותר אטרקציות מחוץ לבית

דסק

New member
../images/Emo3.gifלא רוצה להכנס לזוגיות שלכם

רק קשה לי להבין כיצה אפשר להמשיך בזוגיות כשאין מפגש רצונות... אם יש לך אפשרות תמשיכי להכניס אותם הביתה, להנות מהחום, לבלגן ולשחק!

אני חושבת שבסוף הוא ישתכנע

גם אולי יום אחד יהיו לנו בית יותר גדול ולפחות לחלקו תהיה כניסה לחתולים המתוקים

דסק

New member
לא קשור לבית קטן/גדול../images/Emo54.gif../images/Emo36.gif

אלא לאהבה שבן זוגך אמור לכבד. לנו יש בית ממש קטן עם 8
אשר לא יורדים למטה. שמחה גדולה!

דסק

New member
כן. בתנאי שלא יסתובבו חופשי ולא

יעקצו אותי ואת חתולי וכמובן את בעלי שלגביו זה מסוכן כי הוא סוכרתי.

דסק

New member
היות ויש לי עוד כמה דברים לעשות

בעולם הזה. איך את משווה בין עכבישים ועקרבים שמשמעותם=מוות לעומת חתולים? מבחינתי סיימנו את הויכוח בינינו. לא יכולה לנהל ויכוח עניני עם אדם שחושב שיש מקום לעקרבים ועכבישים בבית שבו הוא מגדל חתולים. אלא אם הם נמצאים במקום סגור (הכוונה לעכבישים ועקרבים). אני מרגישה חלחלה...

T i k t a k i t

New member
לא חושבת שמישהו הציע

לגדל כקרבים בבית שיש בו חתולים,או השווה בין עקרבים לחתולים מבחינת האישיות שלהם -מה גם,שלא כל העקרבים והעכבישים הם ארסיים... לדעתי-ולמיטב הבנת הנקרא שלי-לרויטל ולבעלה דעות שונות על האם מקומו של החתול הוא בבית או בחוץ,כנראה עקב רמות חיבה שונות לבעל החיים הזה...

למעלה