בעלי חזר למילואים...

zahav2007

New member
בעלי חזר למילואים...../images/Emo10.gif

והפעם הוא נסע לרמת הגולן...מקווה רק שהכל יעבור בסדר,ושהוא יחזור לי מהר...! מדאיג אותי המלחמה הזו עם סוריה....יש דיבורים פה ושם. בקיצור,חייבים לחשוב חיובי,לא? אז הכל יהיה בסדר,בעזרת השם!!! מה שטוב,שהמזג אויר קצת התקרר... אני היום ממשיכה בסיבוב של הדבקת מודעות לדוגסיטר
-בחום ובלחות של ת"א...כי למי שלא יודע,אין לי כבר כלבות(אחת נמסרה למשפחה אחרת,והשניה עוברת לצפון הרחוק)אז הגיע הזמן למצוא כלבים חדשים ומתוקים. טוב,שיהיה יום מקסים ורחל...שהיום הזה יהיה לך יום מיוחד וקסום
באהבה זהב

סילבי 22

New member
היי זהב בשעה טובה

כן הלחות של ת"א אבל גם כאן בצפון לא חסר לחות במיוחד בידיעה שצריך כל כך הרבה ריצות וסידורים אז רחל תהני ורק תהני ומקווה שהפתעה הגיעה אלייך????????????

זהב, הכל יעבור בשלום../images/Emo140.gif

חשבי חיובי, שילך בשלום ויחזור בשלום. בהצלחה עם חיפוש העבודה עם הכלבים. תודה על הברכות.

בוקר טוב גם ממני../images/Emo13.gif

מהבוקר אני בסידורים ועכשיו אני יוצאת שוב שיהיה לכולנו יום נפלא

zahav2007

New member
תודה רחל../images/Emo23.gif

אני משתדלת לחשוב חיובי...אבל הנה,הבוקר למשל...אני מנסה להתקשר אליו כל כמה זמן,וכל פעם אני מקבלת הודעה שהמנוי לא זמין. וזה לא מתאים לו בכלל! תמיד הוא זמין,ומשאיר את הפלאפון פתוח. אז זה מדאיג אותי!!! ואני מקווה שהכל בסדר
איך חגגת אתמול את יום הולדתך? אבא שלי חזר הבוקר מצרפת סוף סוף-אחרי חודש בצרפת. מקווה לתמוך בו על מות אימו... שיהיה יום נפלא זהב

בוקר טוב זהב../images/Emo140.gif

אז קודם כל אל תילחצי, יכול להיות שדורשים מהם לנתק פלאפונים מטעמי ביטחון. ראי הכל וורוד וחשבי רק דברים טובים שיכולים להעביר לך את הזמן. הבנים הפתיעו אותי בזר פרחים גדול ויפייפה. כשהפעלתי מכונת כביסה, ויצאתי מחדר הכביסה ליד הדלת היה דובי גדול עם מלא בלונים בצורת לב, וברכה מדהימה כל זה מהבנות. הבעל העניק לי 1000 שקלים ואמר קדימה לכי להתפנק.(חשבתי שכשהוא ילך לישון אזמין בזה חשפן, חחחח) היום כנראה נצא לבלות קצת בחוץ. המשך יום נפלא.

zahav2007

New member
איזה יופי!!!../images/Emo24.gif

איזה כיף שמפנקים אותך ככה,הא? הלוואי ובעלי היה נותן לי 1000 שח והיה אומר לי לכי להשתגע... אבל בעלי מקסים גם ככה...הוא נותן אהבה וזה שווה את כל הכסף שבעולם! אז נשמע שממש התפנקת אתמול! איזה יופי! מגיע לך!!! הרגת אותי מצחוק עם החשפן... רוצה לשמוע גם בדיחה? הרי התחלתי לתלות מודעות לדוגסיטר,והיום היה לי טלפון מזה מוזר! התקשר אליי אחד,שאל אותי אם יש לי ראש מטורף ופתוח? אמרתי לו,כן,תלוי למה...אז הוא אומר לי-אני מחפש מישהי שתהיה "מלכה" בשבילי,ושתיתן לי פקודות...(הבנתי???)בקיצור,הבנתי לאן הוא חותר,אז אמרתי לו-קודם כל שיש מקום במיוחד בשביל זה-הדנג'ן ביפו,אז תלך לשם...ודבר שני,אני בחורה נשואה וממש לא בקטע! אז הוא אמר -אוקיי שיהיה לך יום טוב ולא קרה כלום. אבל אני בהלם איזה אנשים מוזרים יש בעולם הזה! מה הקשר דוגסיטר לסאדו מאזו???
לא נורא...תמיד טוב לצחוק!
אתמול גם דיברתי עם בן דוד שלי מצרפת,ודיברנו על סבתא שלי זיכרונה לברכה
והיה לי ממש עצוב
אבל שנינו אמרנו שהיא צופה בנו מלמעלה...וזה נותן חיוך. טוב,שיהיה יום נפלא זהב

למעלה