בעית דרייברים ותוכנה ל...

CyberCat

New member
בעית דרייברים ותוכנה ל...

ברשות ידידתי מצלמת sony mini dv DCR-PC5E המצלמה יכולה לשמש גם כמצלמת סטילס עם memory stick. הבעיה היא שהמצלמה נקנתה בספרד וחוץ מכבל שמתחבר ל COM של המחשב לא צורפה שום תוכנה או דרייברים למרות שרשום שהתוכנה שצריכה להיות היא picturegear 4.1 הפכתי את כל האינטרנט ולא מצאתי את התוכנה המבוקשת ואת הדרייברים אולי אתם תוכלו לעזור לי, אולי מישהו מכיר את הדגם או שיש לו את אותה תוכנה. אני זקוק נואשות לתוכנה. בתודה מראש ידידתי ואני.

HPLC

New member
הינה העזרה המבוקשת...

בלינק המצורף הכתוב ביפנית יש בתחתיתו כפתור BUTTON.... תלחץ עליו וזה יוריד לך את התוכנה... בהצלחה, אבי. :)

CyberCat

New member
לא עזר בכלל, , , יש הצעות נוספת???

התוכנה ביפנית והיא לא מתקינה את עצמה בכלל. תודה על העזרה אבל זה לא עזר לצערי. יש הצעות נוספות??

מה שהוא מנסה להגיד...

התוכנה לא נותנת להתקין ובגלל שאני לא מבינה יפנית או ג'יבריש אני לא יודעת למה... אני ממש צריכה פיתרון למצלמה כי נורא מעניין השימוש במצלמה דיגיטלית, זה נראה לי פיתרון ממש טוב להרבה דברים. מישהו מכיר את המצלמה הזאת או יכול לתת לי עיצות לחיבור/התקנה/הפעלה שלה בתור מצלמה דיגיטלית? אני לא יודעת איך מעבירים את מה שאני מצלמת למחשב... יש לי רק את הכבל והייתה אמורה לבוא עם המצלמה התוכנה PictureGear 4.1 lite אבל אין...

HPLC

New member
מוזר מאוד.

באיזשהו אתר שעברתי בו במסגרת מה שחיפשתי לך, קראתי שאת התוכנה המלאה מקבלים ברגע שקונים את המצלמה, את גרסת הלייט, קראתי שאפשר להוריד באופן חופשי. אני בכלל לא התאמצתי לחפש לך את גרסת הלייט. אני עוד זוכר את זה, ולא שכחתי. אני אחפש את זה. אבי.

ron8

New member
בעיה עם סוני ...

אין להם הפצה מסודרת של דרייברים באינטרנט המקום היחיד שאני מכיר מחזיק דרייברים לדגמים אחרים דוקא ובחיפושים נוספים שעשיתי לא הגעתי לדרייבר שאתם מחפשים. אם אין פתרון אני מציע לפנות לישפאר ולשאול אותם מי מספק תמיכה טכנית לסוני בארץ, אני מניח שחייב להיות להם הדרייבר. בהצלחה

שאלתי...

אמרו לי גלקסי או משהו כזה אבל הם רק מתעסקים במחשבים. ותודה HPLC אם תצליח לעזור לי אני נורא יעריך את זה.

ron8

New member
עוד רעיון

נראה לי שאם תוכלי לאתר עוד מישהו עם מצלמה כזו תוכלי לקחת ממנו את הדרייבר ולהעתיק אותו. נסי בפורומים בהם מסתובבים הרבה אנשים עם מצלמות וידאו. למשל פורום 748 העוסק בהפקת וידאו

התקשרתי... (תודה על המספר)

והבנתי מהם שהם בעצמם מספקים תמיכה טכנית לסוני. אני מחכה שיתקשר אליי איש תמיכה טכנית.

arnond

New member
יש לי יש לי יש לי

את המצלמה הזו !!! ואולי אפילו שמרתי את הדיסקים המקוריים. אשתדל לחפש הערב כשאחזור מהעבודה. אם התוכנה לא גדולה מידי, אשמח לשלוח אותה ב e-mail (פרטים נא לשלוח במסר פרטי...)

למעלה