בעיית רעשים מהמארז

nitznutz5

New member
בעיית רעשים מהמארז

אז ככה מחשב יחסית ישן(5 שנים),ווינדוס אקס פי , פנטיום 3 128RAM 870MHz,שבכמה חודשים האחרונים משמיע רעשים שהולכים ומחריפים ככל שהזמן עובר (רעש של ררררר ולפעמים גלים כאלה של ררר וברקע רעש של מאוורר מסתובב ) המחשב נעשה איטי להחריד גם כן ( והוא ממש לא עמוס) ניקינו מאבק את המאוורר מה עוד ניתן לעשות לפני שמעיפים את המחשב קיבנימאט מהחלון כי זה כבר בלתי נסבל! יש מצב שהמעבד מחליט ללכת לעולמו ועושה זאת באמצעות גסיסה שכזאת? תודה מראש לכל העוזרים!

nitznutz5

New member
אממ

אני מחפשת פתרונות שיעזרו לי להמנע מהחלפת המאוורר ושוב זה לא רק תסמונת הרעשים המחשב נעשה איטי באופן מחריד.

az ma

New member
זה פשוט... רעש מאוור שהוא בדרך לפגו

ש את בוראו עלול לגרום למעבד כאב ראש איום ונורא... ואז אין לו חשק לעבוד והוא מצטרף להסתדרות... תראי שבסוף המעבד שלך עוד יהפוך לשר ביטחון...

nitznutz5

New member
אז אם זה המצב

איך ניתן לברר שבאמת המאוורר בדרך לפגוש את בורא עולם ? כמה יעלה לי עסק כזה של מאוורר חדש?

quiet251

New member
כשהמחשב כבוי

לפתוח המארז. ואז להפעיל. ולנסות לזהות מה מקור הרעש. ולהסתכל שלא מדובר החוט שנוגע בלהבי המאורר. וגם אם מדובר במאורר, ושימונו לא עזר- קנית אחר היא עניין של עשרות בודדות של שקלים. (לא כולל עבודה. ולא בהכרח מחייב עבודה שכירה).

quiet251

New member
לגבי איטיות

מצרף שני קישורים. יכול להיות שקשורה גם לרעש- אם בגלל התחממות. ומאורר דפוק- יכול להרעיש. אז כדאי לבדוק. ולרעש יכולה להיות עוד סבה- "רעד" ("ויברציות"). מציע לנסות להניח היד, או אף ללחוץ אתה, על משטחים שונים במארז. לראות אם לחיצה מסויימת גורמת לשינוי. אצלי- מכסה הפלסטיק של הכוננים האופטיים. כשמתפתח רעש- מניח היד עליו. "מרגיע" אותו למספר ימים...

למעלה