בעיית התנתקות בזמן UPLOAD

• פותח הנושא ReiKo
  • פורסם בתאריך

ReiKo

New member
בעיית התנתקות בזמן UPLOAD

כשאני מנסה לעלות קובץ לאתרים כמו רפידשייר או פיילפלייר אחרי כמה זמן זה מנתק את החיבור ומתחבר מחדש , על הראוטר אין סימן לחיבור מחדש.. מה יכולה להיות הבעיה ?!

cheif

Member
מנהל
חסרים פרטים

קרא את מדריך המשתמש בפורום (LINK כחול מצד שמאל למעלה) ותרשום את הפרטים החסרים.

ReiKo

New member
אוקיי.....

-מערכת הפעלה WIN XP SP2 -ספק תשתית - בזק \ YES -ספק אינטרנט - אינטרנט זהב 1.5 מגה -מחשב 1 מחובר לאינטרנט -מזתומרת קווי או אלחוטי ? מחובר בראוטר (אין חייגן אם לזאת הכוונה) -ראוטר ROTAL RTA 1025W -פיירוול הרגיל של WINDOWS XP SP2 אנטיוירוס של KASPERSKY -לא שידוע לי על הגדרות שונות של הנתב..... עוד משהו ?

ReiKo

New member
בכל אופן

איפה הבעיה ? של התשתית או של הספק ?

NoFear4e

New member
איבודי מידע . .

יכול להיות שיש לך בעיה של איבודי מידע .. תכנס ל התחל > הפעלה > CMD > אישור . בחלון ה CMD .. תרשום : ping www.google.com -t יתחילו לרוץ לך שורות ... אם בין כל כמה שורות מופיע לך REQUESTED TIME OUT אז כנראה שאתה סובל מאיבוד מידע וזה מה שמאתחל לך את ההעלאה .

ReiKo

New member
אממ

כן, הופיע לי פתאום השורה הזאת! מה עושים ???

cheif

Member
מנהל
ת:

יכול להיות שיש לך בעיה עם קו ה-ADSL. תרים טלפון לתמיכה של בזק (1-800-340-340) ותגיד שיש לך בעית איבוד מידע. תבקש שיבצעו בדיקה של רמת הרעש על הקו.

ReiKo

New member
ביצעו לי בדיקה של הקו

הוא אומר שהקו תקין לחלוטין, ולפנות לספק בקשר לבעיה... מה יכולה להיות הבעיה ?

NoFear4e

New member
בדיקת פורטים פתוחים ..

תבדוק אם רוחב הפס שלך לא מנוצל על ידי כל מיני תוכנות רוגלה .. שמפריעות לקצב ההעלאה ובעצם גורמות לאיבוד מידע הזה .. בדיקה פשוטה מאוד : תכנס לחלון של ה CMD מקודם .. ותרשום בשורת הפקודה : netstat -n ואז אנטר .. יופיע לך כל מיני עמודות ושורות ... תסתכל בעמודה של foreign adress .. יופיעו לך מן הסתם כתובות אי פי שהמחשב שלך מחובר אליהן .. בדרך כלל תוכנות רוגלה משדרות לפורט 445 או 443 ... הכמות הרצויה של שורות כאשר אתה גולש בדף אינטרנט אחד היא לא יותר מ 5 שורות ...

ReiKo

New member
אוקיי בדקתי...

הכל נראה תקין..... אין גם שום פורט שציינת אגב אני מריץ לפחות פעם בשבוע תוכנות אנטיספיוור, אנטיוירוס קספקרסקי מעודכנות

cheif

Member
מנהל
רק כדי שאני אבין ב-100%

ה-ROTAL שיש לך מתפקד כמודם או כנתב? המחשב שלך מחובר אליו בכבל או באלחוט? יש לך FIREWALL פעיל בתוכנה על המחשב וגם על הנתב? המלצות: 1. אם ה-ROTAL בתצורת נתב, תסיר/תבטל את ה-FIREWALL בתוכנה שיש לך (אם יש לך). 2. אם אתה מחובר באלחוט -- נסה להתחבר באמצעות כבל.

ReiKo

New member
אני מחובר באמצעות כבל

הפיירוול פעיל בווינדוס SP2 לא יודע אם או איך הוא פועל דרך הנתב ותודה רבה לך על העזרה !

cheif

Member
מנהל
לא ענית על השאלה הכי חשובה...

ה-ROTAL שיש לך מתפקד כמודם או כנתב?

ReiKo

New member
מה זאת אומרת?

נראה לי שגם וגם לא ממש מבין בזה....

cheif

Member
מנהל
OK

בהנחה שהוא אכן גם וגם -- תבטל את ה-FIREWALL הפנימי של XP ותראה אם יש שיפור בבעיה.

למעלה