בעיית בלם קדמי

tamir357

New member
בעיית בלם קדמי../images/Emo163.gif

יש לי CB שנת 94' יש לי בעיה עם הבלם הקדמי... הבלם כמעט לא מגיב כמעט חצי מהלך מהידית (אי אפשר לבלום עם 2 אצבעות) הקליפר עבר שיפוץ לפני 2K, אין אוויר במערכת ושמן מלא )DOT 4( עוד שאלונת: אני יכול להשיג בלם קדמי קומפלט של BREMBO מCB שנת 2000 האם כדאי להחליף??? (עוד לא יודע מחיר) האם הוא יותר מתקדם מה-NISSIN??? בתודה מראש לכל העוזרים והעונים...

hmpfy

New member
מה עם רפידות?

יכול להיות גם שזאת סתם בעייה בידית עצמה וצריך להחליף אותה.

tamir357

New member
רפידות?

אתה מתכוון לרפידות בלם? הן חדשות מלפני שבוע ועדיין אותה בעיה...

JackR1

New member
eBay is your friend...

משאבת בלם עברה שיפוץ? נראה לי, קליפרים בד"כ זקוקים לו הרבה פחות.. אם יש לך דיסק בודד מקדימה, אתה יכול להשתמש במשאבה של GS500, וגם של EX500 (הדגם האמריקאי של GPZ - טוב לחיפוש ב-eBay). תפנה ל-Bearing, הוא התנסה ב-CB500
.

tamir357

New member
האם יש בעיה אחרת

שיכולה להיות הגורם חוץ מהמשאבה??? יש דרך לבדוק? שוב תודה לעוזרים....

JackR1

New member
יש. אם אתה רוצה לבדוק משאבה -

תרכיב משאבה אחרת ותנסה
יכול להיות שהידית של הבלם עקומה, יכול להיות שהרפידות נשחקו עד הסוף, יכול להיות שהדיסק שלך קצת עקום וכל הזמן מרחיב את הרפידות, ובגלל זה נדרש קצת יותר מהלך.. דיסק עקום אפשר לזהות מרעידות הידית בלחיצה במהירות עירונית+, ידית בלם עקומה - מאוד לא סביר. נשארת המשאבה. תבקש שירכיבו לך אחת משומשת לנסות (מטפל במוסך, נכון? חבל..), לא צריכים לקחת לך על זה הרבה כסף. חוץ מזה, אמרתי כבר - פנה ל-Bearing במסרים, אולי הוא יעזור לך.

talhe

New member
מצטרף לשאלה..

אצלי קיימת אותה בעיה.. כשאני לוחץ על הבלם בחצי המהלך הראשון אין תגובה.. רק בחצי השני יש!! מה שמביא למצב שאי אפשר לבצע בלימות חזקות בלי שתתקע הידית באצבע שלי.. אם אני "מפמפם" בעמידה ממש חזק אז זה מסתדר לכמה דקות ואז שוב "יורד הלחץ" ואני נתקע לעצמי באצבע!! לפי הבנתי המשאבה שואבת שמן ולכן לא משנה מה מצב הרפידות המשאבה אמורה לדחוף לצינור שמן כפיצוי על המהלך שהתארך בגלל שהרפידה יותר דקה... הוצאתי אוויר 3 פעמים.. לא מזמן החלפתי שמן.. יכל להיות שבגלל שיש בצינורות שני שמנים מיצרנים שונים ית התאבכות בניהם?? (כמובן שניהם DOT4) אשמח לכל דעה שהיא!! תודה

tygger

New member
מה מצב הדיסק?

נשמע כאילו הדיסק עקום. תבדוק את זה.

Bearing

New member
יש לי משאבה כזאת (MC)

אתה יכול לקפוץ אלי וננסה להחליף את המשאבה, ונראה אם זה מסתדר, אם כן תוכל לקנות אותה ממני. הייתי מציע לך גם להחליף את צינורית הבלימה לפלדה שזורה - אחרי 10 שנים סביר מאד שהצינורות התנפחו ולכן יש צורך להחליף ואם כבר מחליפים - אז לפלדה שזורה, אני בדיוק מזמין מחו"ל אז תוכל להצטרף להזמנה.

למעלה