בעייה רצינית , תוכנה בשם tweaki4

ironman

New member
בעייה רצינית , תוכנה בשם tweaki4../images/Emo53.gif

tweaki4 למי שמכיר זו תוכנה שיתופית שבעזרתה ניתן לתת הרשאות למשתמשים אפשר פשוט לחסום גישה נניח ללוח בקרה או אפילו לשינוי שומר המסך , יש לי כיתת מחשבים שבה מ"ע win 98 , בכל אופן הבעייה היתחילה כנגמר תוקף התוכנה (tweaki4 היא תוכנה חופשית להורדה ) , וההרשאות נשארו מבלי לתת לי אפשרות להיכנס ולשנות אותן , מן הסתם ניסיתי לעשות uninstall וזה לא עזר , הלכתי לregistry וגם אחרי שמחקתי את כל הקבצים הקשורים זה לא עזר , מה אני יכול לעשות , (חוץ מלפרמט) עזרה דחופה בבקשה אני תקוע :(

תנחום

New member
תוכנות הדמה האלה

לצערי אין לי פתרון כל תוכנות הדמה האלה עושים רק בעיות יש לי גם בעיה דומה בנורטון אניטי וירוס הורדתי גירסת דמה וכשהשגתי בדיסק את התוכנה היא לא עולה הגם שמחקתי מכל מקום אפשרי

noam01234

New member
אתה לא עוקב...

עניתי לך בעבר, התוכנות האלה הן בסך הכל ממשק גרפי להגדרות ברישום. תגיד מה לא עובד ונגיד לך מה לשנות ברישום ידנית

nando

New member
יקיריי ! להלן שתי פתרונות אפשריים.

1.בדיסק של ה 98 ישנו תוסף (ADD ON) שנקרא POL EDIT שזה קיצור של Policy Editor חפשו אותו הפעילו אותו ושם תראו איך אפשר לעשות את הדרך שצריך לעשות בכדי לחזור לשלב שקדם להשתעשעות בתוכנה הנ"ל. 2.לא מבינים ? לא נוגעים !!! 3.לחילופין, הורידו תוכנה בשם reg cleaner.דגש על cleaner ולא להוריד בטעות את reg clean של מיקרוסופט. התוכנה שאני ממליץ עליה מאפשרת ניקוי של רישומי ה Registry של התוכנה שפג תוקפה באופן אוטומטי. תוכל לעשות זאת בכדי להתקין אותה מחדש ולהשיב את השינוים שהיא חוללה באופן שהיא חוללה אותם. ואז הסירו אותה מחדש.

noam01234

New member
לא מדויק

Poledit הוא ישום נחמד אך הוא אינו מכיל את כל האפשרויות Regcleaner גם הוא יישום נחמד אך הוא בטח לא יפתור את הבעיה

nando

New member
היי נועם !

היתרון שבשמוש בתוכנת ה Reg Cleaner הוא שבאמצעותו המשתמש שלנו, ( כלומר זה שבמצוקה כעת), יוכל לבצע התקנה "נקיה" ומחדש של המוצר שפג תוקפו. ובדרך זו, להפוך עח כנו את "הנזק" שהסב למערכת ההפעלה שלו ברמת ה Registryזאת בהנחה שאת מה שהוא ביצע באמצעות התוכנה ההיא, הוא יוכל להפוך חזרה, באמצעות אותו המימשק ובאותה דרך ממש,ולהחזיר דברים לקדמותם. חוץ מזה, הוא יוכל להסיר שוב את התוכנה מבלי להשאיר עקבות לקיומה,אי פעם במחשב שלו. באמצעות ה Reg Cleaner.

P-L

New member
מתכנתי דמו לא פראיירים ולרוב...

אינם רושמים בREGISTRY את כל המידע על תאריך ההתקנה באופן גלוי, כי כמובן זה יאפשר לכל אחד עם REGCLEANER למחוק ולהתקין מחדש דמו לשימוש נוסף. להערכתי הן רושמות ברגיסטרי גם רישומים סמויים, כך שנועם צודק אבל... א פ ש ר ל נ ס ו ת ....

xroeeh

New member
יתכן ותוכנה כגון

Clean Sweep אשר עוקבת אחר ההתקנה (בזמן ההתקנה) תוכל להסיר את התוכנה באופן מושלם, אבל מניסיוני תמיד נשארים ספיחים. רועי

ironman

New member
היי noam1234 מצטער על חוסר המעקב

פשוט יש לי אינטרנט רק בעבודה אז לא יוצא לי לקרוא את ההודעות בזמן אמת (הסליחה היא לכולם) בכל אופן היגדרתי שלא יהיה אפשר לגעת בשומר מסך ומן הסתם כשאני לוחץ מקש ימני על שולחן העבודה אז מתקבלת הודעה שהגישה נחסמה , כמו שרציתי , היגדרתי כל מיני הרשאות גם לגבי כניסה לאיטרנט בכל אופן אני ממש לא מצליח להיכנס בגלל שפג תוקף התוכנה , כמו שאמרתי , כבר ניקתי את ה registry עם ad aware וגם פיזית נכנסתי לשם ומחקתי מפתחות , זאת לאחר שעשיתי uninstall התודה מראש ironman love = evol

noam01234

New member
אוקיי אז...

כדי לבטל את החסימה לתצוגה פתח את עורך הרישום (Regedit) ונווט למפתח הבא: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System חפש את המפתח NoDispCPL ושנה את ערכו ל 0 חפש גם ב HKEY_CURRENT_USER את אותו המפתח ושנה אותו

למעלה