בעייה עם תוכנות בהפעלת המחשב

sexylaala

New member
בעייה עם תוכנות בהפעלת המחשב

היי ראיתי מדריך שמסביר איך מבטלים את הפעלתן של תוכנות באיתחול המחשב , ועשיתי מה שמוסבר שם . מאז , כאשר אני מפעיל את המחשב מופיעה לי הודעת שגיאה (צילום מצורף ). אם אני עושה את מה שנאמר בהודעה אז כל התוכנות שמותקנות לי במחשב עולות מיד בהפעלתו (אי סי ,מסנג'ר ,דימון טולס ,וינאפ וכו' ) ממש סרט רע . שאני מוריד את הסימון מהתוכנות (לפי המדריך ) אז שוב מופיעה לי הודעת השגיאה . גם שאני מסמן את "אל תציג הודעה זאת שוב .... " זה לא עוזר וההודעה מופיעה בכל מקרה. כמו במעגל קסמים אין לי אפשרות להחזיר את המצב לקדמותו ואני כאילו חייב לתת לכל התוכנות לעלות בהפעלת המחשב אם אני ל א רוצה לראות בכל פעם את הודעת השגיאה , וגם שכל התוכנות עולות יש הודעת שגיאה אחרת כי יש תוכנות שהמחשב לא מוצא (כי הסרתי אותן מהמחשב כבר )ומנסה לפתוח אותן ולא מוצא ... בלגאן אחד גדול ! בבקשה אם יש מומחה שמבין ויכול לעזור לי לפתור את הסיבוך הזה אני אשמח לקבל עזרה , כי אני כבר לא מצליח לחשוב על עוד דרך להחזיר את המחשב לעבודה רגילה . תודה מראש ושבוע טוב לכולם

jumpgate

New member
>>>

ככה מתנהג MSCONFIG החל מ WINDOWS ME ואילך. אני ממליץ לזנוח אותו ולהשתמש ב STARTER במקומו.

sexylaala

New member
אתה יכול לפרט יותר לגביי התוכנה ?

או לתת לי קישור שיסביר לי יותר ? עד היום לא היו לי בעיות עם ה MSCONFIG אבל אם אתה ממליץ אז לא איכפת לי להחליף ... אשצח אם תסביר לי יותר מה עושים ואיך .... תודה מראש

az ma

New member
../images/Emo35.gif

הוספת הV אמורה למנוע מחלון האזהרה מלהופיע... אני מעריך/מנחש שהערך הנוגע להוספת הV לא מתעדכן, משום מה, בMsconfig או ברג'יסטרי...

sexylaala

New member
אז מה אני עושה כדי שהערך יתעדכן ?

אשמח אם מישהו יעזור לי בזה

jumpgate

New member
>>>

אם אתה מוריד את הסימון, האזהרה מופיעה מחדש בהפעלה הבאה. אם אתה משאיר אותו, כל הרכיבים שניטרלת מופעלים מחדש בהפעלה הבאה. כך מתנהגת MSCONFIG במכוון.

az ma

New member
לא אצלי... לא באף אחד ממחשבי...

לא בXP Pro ולא בXP Home... בקיצור, לא, לא ולא... סו איי האוו נו איידיע וואט יו אר טוקינג אבאוט...

sexylaala

New member
אחרי ההתקנה התוכנות מתחלפות לבד ?

או שצריך לעשות פעולה מסויימת כדי להחליף בין שתי התוכנות ? תודה מראש

jumpgate

New member
>>>

במקום להריץ את MSCONFIG אתה מריץ את התוכנה החדשה. בניגוד ל MSCONFIG היא לא קופצת בזמן ההפעלה כדי להודיע שיש רכיבים מנוטרלים. בנוסף היא מאפשרת למחוק רכיבים לחלוטין ולא רק לנטרל אותם.

sexylaala

New member
מה ז"א מריץ ? זה בדיוק מה שאני שואל

אני פשוט לא רוצה להסתבך במשהו שאני לא מבין בו . איזה פעולות אני צריך לעשות כדי שהתוכנה תרוץ במקום הקודמת של הוינדוס (אם בכלל ) אני כבר בשלבי הורדה ככה שאשמח אם תיתן לי הסבר קצת יותר מפורט ממשפט אחד . תודה על עזרתך גבר.

jumpgate

New member
מה לא ברור?

במקום ללחוץ על התחל -> הפעלה ולרשום MSCONFIG, אתה לוחץ על התחל -> תוכניות -> וכו' ומפעיל את התוכנה כמו כל תוכנה אחרת. על מנת לא להסתבך יותר מדי, וודא שבחלק השמאלי של החלון (SECTIONS) מסומנת האפשרות ALL SECTIONS כדי שהרשימה בצד ימין תכיל את כל הרכיבים. אופן השימוש עצמו מאוד דומה ל MSCONFIG עצמה, בוחרים את הרכיב שרוצים לנטרל ומורידים את ה-v שמופיע ליד שמו. בהפעלה הבאה של המחשב, הרכיבים שלא מסומנים לא יופעלו באופן אוטומטי.

sexylaala

New member
תודה רבה עזרת לי מאוד הבעייה נפתרה

||
|
כן|
||
|

az ma

New member
אגב...

ישנה התייחסות בדף תיאור התוכנה לתאימות ל MSConfig התאימות הזו, לMSConfig של XP, קיימת רק מגירסה 5.6.1.46 beta... כלומר, בגירסה היציבה האחרונה ששיחררו אין תאימות כזו... (5.6.1.45) למה התאימות הזו טובה (אם בכלל) ומה משמעותה?
Microsoft MSConfig compatible Currently supported is MSConfig utility for Windows 9x. Windows XP's MSConfig supported since 5.6.1.46 beta.​

az ma

New member
ועוד אגב קטן...

ועוד בהקשר התאימות... אצלי מותקנת, מזה כשנה, גירסה 5.6.1.39... מצאתי ברג'יסטרי ערך כלהלן: MSConfigCompatible עם DWord בערך של 0... האם תואם/לא תואם? אם 'תה לא מכיר את "סיפור" התאימות אז צ'כח מזה... אל תבזבז זמנך...

az ma

New member
ואולי כדאי לתלות כאן קישור לתוכנה

נוספת בנושא (חינמית)... Startup Control Panel... הבחור מאחורי התוכנה, Mike Lin, עומד גם מאחורי כמה עזרים נוספים (ניתן לראות את הרשימה בצד השמאלי של העמוד) שעם כמה מהם יש לי נסיון מאד חיובי...

למעלה