בעייה עם תוכנות בהפעלת המחשב

sexylaala

New member
בעייה עם תוכנות בהפעלת המחשב

היי ראיתי מדריך שמסביר איך מבטלים את הפעלתן של תוכנות באיתחול המחשב , ועשיתי מה שמוסבר שם . מאז , כאשר אני מפעיל את המחשב מופיעה לי הודעת שגיאה (צילום מצורף ). אם אני עושה את מה שנאמר בהודעה אז כל התוכנות שמותקנות לי במחשב עולות מיד בהפעלתו (אי סי ,מסנג'ר ,דימון טולס ,וינאפ וכו' ) ממש סרט רע . שאני מוריד את הסימון מהתוכנות (לפי המדריך ) אז שוב מופיעה לי הודעת השגיאה . גם שאני מסמן את "אל תציג הודעה זאת שוב .... " זה לא עוזר וההודעה מופיעה בכל מקרה. כמו במעגל קסמים אין לי אפשרות להחזיר את המצב לקדמותו ואני כאילו חייב לתת לכל התוכנות לעלות בהפעלת המחשב אם אני ל א רוצה לראות בכל פעם את הודעת השגיאה , וגם שכל התוכנות עולות יש הודעת שגיאה אחרת כי יש תוכנות שהמחשב לא מוצא (כי הסרתי אותן מהמחשב כבר )ומנסה לפתוח אותן ולא מוצא ... בלגאן אחד גדול ! בבקשה אם יש מומחה שמבין ויכול לעזור לי לפתור את הסיבוך הזה אני אשמח לקבל עזרה , כי אני כבר לא מצליח לחשוב על עוד דרך להחזיר את המחשב לעבודה רגילה . תודה מראש ושבוע טוב לכולם

ככל הידוע לי

זה לא הודעת שגיאה. זה מופיע תמיד כאשר מבצעים את הפעולה הזאת. פשוט תלחץ אישור (תשאיר את ה
..)

sexylaala

New member
גם שאני לוחץ על הוי ההודעה חוזרת

בכל פעם שאני מפעיל את המחשב . בעבר כבר הורדתי את הסימון מכמה תוכנות (עובדה שהן לא עלו בהפעלה עד היום ) ולא היתה לי בעייה דומה . המליצו לי על תוכנה בשם Starter v5.6.1.45 ואמרו לי שהיא טובה יותר , יש לך אולי מושג איך אני מחליף בינהן ? אוט אולי מדריך בעברית לתוכנה ? תודה מראש

למעלה