בעייה עם ימי מחלה

tvckrmhbh

New member
בעייה עם ימי מחלה

שלום! אני כרגע חולה, הבוס התקשר אלי ו"התחנן על נפשו" בכדי שאבוא לעבודה מחר. לו היית מספיק חזק לחזור - תאמינו לי הייתי חוזר אבל אני לא מספיק חזק לחזור. אמרו לי שאם יש לי חום מעל 37.8 אני לא אמור להגיע לעבודה ואני אמור לקבל ימי מחלה. אין לי חום אבל תאמינו לי אני פשוט חולה באותה שפעת/וירוס שיש לך לכולם עכשיו. דיברתי טלפונית עם הרופאה שלי שלשלום והיא אמרה לי שהיא תיתן לי ימי מחלה, לא הלכתי למרפאה עצמה ולא ראיתי את ימי המחלה שלי. האם אני אמור לעבוד מחר או לא? הבוס השאיר לי הודעה (sms בפלאפון שלי) שאני עובד מחר משמרת בוקר למרות שאני באמת לא מרגיש טוב! מה לעשות?

הצעתי

אם להגיע מחר או לא- נתון לשיקולך. אם אתה חולה- אתה לא אמור להגיע לעבודה, וזהו. הבוס שלך לא יכול לכפות עלייך להגיע כאשר אתה חולה. מה שכן, אם וככל שהוא ירצה לפטר אותך, בגלל "חוסר הצייתנות" שלך כביכול, יהיה עליו לשלם לך קודם את ימי המחלה שקיבלת ורק לאחר מכן להוציא לפועל את הליך הפיטורים (הודעה מוקדמת). לחלופין, אם הוא חושב שאתה בודה את המחלה, הוא יוכל להעמידך לבדיקה אצל רופא מטעמו. מה שאני בספק. תסביר לו את המצב ונסה להגיע אתו להבנות- ולא באס אמ אס, אלא בשיחה. שיהיה בהצלחה

למעלה