בעייה עם חלונות ריקים

אורזמן

New member
בעייה עם חלונות ריקים

Windows 98 פנטיום 4 לא יכול לפתוח חלונות כגון: בלחיצה על שם משתמש או בחירת אייקונים על מנת להוסיף בגוף ההודעה, לא מצליח לבצע החלפת משתמש מאחר ומופיע לי חלון ריק. תודה מראש שלומי

supervine

New member
../images/Emo71.gif ???

איזה משתמש? של WINDOWS או של תפוז? או של בנק הפועלים?
אם כל מה שאמרת מדבר על INTERNET EXPLORER, השתמש בתוכנת תיקון http://windowsxp.mvps.org/IEFIX.htm

אורזמן

New member
הדבקתי את הקישור שנתת לשורת הכתובות

הגעתי לאתר וכשהקלקתי על הקישור של התוכנה, התקבל חלון ריק.

אורזמן

New member
אולי אני לא מסביר את עצמי טוב

כל קישור שאני מקליק עליו נפתח כחלון שקוף, רק מסגרת... צרפתי בהודעה קודמת צילום מסך. כשאני רוצה להחליף שם משתמש בפורומים, מקבל חלון שקוף. על מנת להחליף שם משתמש, אני מוחק קוקיס וקבצים זמניים ורק אז אני יכול להכנס בשם משתש אחר וזאת רק לאחר שאני מקליק על הוספת הודעה. תודה שלומי

supervine

New member
../images/Emo71.gif הבנתי

התוכנה הזו פותרת את בעיית החלונות השקופים. עכשיו מחפשים פתרון איך תקבל אותה בשביל להפעיל. נסה לעשות לחיצה ימנית על הקישור ואז שמירת יעד בשם...

אורזמן

New member
עשיתי וכשהתוכנה עלתה

נפתח חלון פתח בעזרת... צילום מסך----->>> בעזרת איזה מהם אני פותח את התוכנה? תודה שלומי

אורזמן

New member
מתנצל על הבורות בעניניי winzip

כיוונתי את התוכנה ל- winzip ו- winzip נפתח אך מרגע זה אין לי שמץ של מושג מה אני עושה בהמשך. מודה על כל עזרה שתינתן

IBZ

New member
-->

לחת לחיצה ימנית על הקובץ שהורדת במקום לפתוח אותו בדרך הרגילה. אחרי כן בחר ב-EXTRACT או דומה לזה(לא זוכר בדיוק), אחרי כן כנס לתיקייה בה פרסת את הקבצים ולחץ על IEFIX.

אורזמן

New member
לא מוצא את קובץ IEFIX

לא יכול לשלוח צילום מסך, כשאני מצרף צילום מסך ומנסה לשלוח את ההודעה לפורום, המסך מכחיל ואומר לי להקליק על המשך ואז מתכבה המחשב. תודה שלומי

אורזמן

New member
שמרתי בשם, אייך אני הופך אותו ל-exe

אשמח אם תראה לי את הדרך. תודה שלומי

אורזמן

New member
ביצעתי מה ששלחת והתבקשתי להתחל

את המחשב. עדיין יש לי חלונות שקופים. תודה שלומי

למעלה