בעייה על הקלטים של הנעליים

fairy8

New member
בעייה על הקלטים של הנעליים

לאחרונה נאלצתי להחליף את הקלטים של הנעליים ועכשיו הנעליים נכנסות בלי בעיה.. בעצם כך חשבתי עד שנכנסתי לשיעור בחד"כ אחר. מישהו נתקל בבעיה דומה? ולספינינג בקיסריה חודש הבא איפה אפשר להרשם? אגב תודה על העדכון

Tami661

New member
בעיה ולא בעיה ../images/Emo217.gif

קיימים שני סוגים נפוצים של קליטים וכמעט רק סוג נפוץ אחד של SPD המורכב על האופניים במרבית המכונים. ייתכן ונפלת על קליט/SPD כזה אבל פעמיים?
אני מניחה שאם את אומרת אז זה אחרי שמיצית את כל אפשרויות ההתחברות ולכן אין לי אלא להבין את הבאסה שלך. אני שוב חוזרת, זה לא נפוץ אך גם לא משהו נדיר במיוחד: בהחלט קרה לי פעם או פעמיים במהלך שנות ואתרי הדיווש הרבים שלי שנפלתי על אופניים עם ה-SPD מהסוג הלא מתאים. מאחר והקליטים שלי הם הזן היותר שכיח - נמצאו אופניים אחרים במתחם שכן התאימו (כמעט כולם בעצם). ובקשר לספינינג בקיסריה - חיפוש בדף קודם יתן לך את השרשור בו אוסי18 השיבה והביאה את כל הפרטים. בערב אני מקווה להכניס את זה בצורה מסודרת ללוח האירועים של הפורום.

Gspin

New member
מוסיף

יכול מאוד להיות שההתקן על הפדאל עצמו משוחרר מידי, או לא תקין דיו ולכן לא הצלחת להתחבר. נסי זוג אופניים אחר.

fairy8

New member
הענין הוא

שאצלנו במכון כושר רוב ההרשמה מתבצעת באינטרנט - מקומות מסומנים. כך שאם אני לא מצליחה להתחבר לאופנים אין לי שום דרך לדעת האם מישהו יגיע וידרוש את האופנים שלו. האם גם אצלכם יש צורך בהרשמה מראש?

למעלה