בעייה משונה בווינדוס-7

בעייה משונה. כשאני מקליד משהו, לא משנה מה - מסמך וורד, מכתב באאוטלוק, פוסט בפורום כלשהו - קופץ לי לעיתים קרובות חלון משונה. אני מצרף תמונה. החלון קופץ וגונב את הפוקוס. מכיוון שאיני מביט במסך, יוצא שאני סתם מקליד לאוויר עד שאני מבחין בזה.
איך אפשר להיפטר מהרעה החולה הזו? תודה.

קבצים מצורפים

• zevel.png
    zevel.png
    KB 149.6 · צפיות: 7
ניסיתי לפנות ישירות למייקרוסופט. כנראה רובוט ענה לי. "הוא" לא הבין מה זה WINDOWS, לא הבין מה זה WORD, ודרש ממני בעקשנות לציין באיזה מוצר נתקלתי בבעייה :-):
או "לדבר עם נציג". ניסיתי לדבר עם נציג, ואז הרובוט(?) שאל אותי לכתובת המייל שלי. כשהקלדתי את כתובת המייל, הוא אמר לי ש...יש כבר חשבון כזה! ודרש ממני כתובת אחרת. המצאתי כתובת אחרת, אבל גם מזה לא הצלחתי להתקדם.

HelpSupport

Active member
ראשית - אין לך מה לפנות למיקרוסופט עם תקלות במערכת הפעלה 7 - מיקרוסופט לא תומכים במערכת.
לבעייתך - או שתחליף לוח-מקשים או שתבטל את הפעלה של ה"מקשים הדביקים".
לחץ ברצף 5 פעמים על מקש Shift ומתשיך להעזר בתמונה.

קבצים מצורפים

• תפוז.jpg
    תפוז.jpg
    KB 180.7 · צפיות: 5
ראשית - אין לך מה לפנות למיקרוסופט עם תקלות במערכת הפעלה 7 - מיקרוסופט לא תומכים במערכת.
תודה. הגעתי למשהו כז - כפי שרואים בתמונה המצורפת.
מה צריך לשנות שם?
אגב, התמונות כאן כל כך קטנטת, שאני מתקשה לראות אותן. פיזית.
הערה נוספת!!! עכשיו, תוך כדי הקלדת הודעה זו, קפץ לי פעמיים חלון אחר, שכאילו חיפשתי משהו והוא לא מצליח למצוא :-): אצרף בהודעה נפרדת.

קבצים מצורפים

• W.png
    W.png
    KB 178.2 · צפיות: 3
הנה החלון שמופיע (וגונב את הפוקוס) בזמן הקלדה. בזמן הקלדת התגובה הקודמת הוא קפץ פעמיים!
לא מזמן החלפתי מקלדת, קניתי חדשה. אכן חשדתי שאולי הסיבה במקלדת. אבל, לצערי, זה לא עזר.

קבצים מצורפים

• N.png
    N.png
    KB 10.6 · צפיות: 5

HelpSupport

Active member
תעלומה. אינני מבין מה ה"קישקוש" שבשורת החיפוש ולכן אין לי שמץ להמשך.

תעלומה. אינני מבין מה ה"קישקוש" שבשורת החיפוש ולכן אין לי שמץ להמשך.
אני משער שזה חלק מהטקסט שהקלדתי - "אגב, התמונות כאן כל כך קטנטת" - שקפץ לאנגלית. מה זה משנה? זה קרה בדיוק בזמן הקלדת ההודעה ההיא. גם רואים שמשהו השתבש בהקלדה: במילה "קטנטנות" נשמטו שתי אותיות. בכל אופן, לא היתה לי שום מטרה לחפש משהו, אלא פשוט הקלדתי הודעה.
כן, בדקתי. הקשקוש זה בדיוק הטקסט שהקלדתי בעברית, שבזמן ההקלדה הפך פתאום ל"חיפוש" באנגלית :)

למעלה