בעייה מעצבנת בהפעלת המחשב מחדש

sexylaala

New member
בעייה מעצבנת בהפעלת המחשב מחדש

היי ראיתי מדריך שמסביר איך מבטלים את הפעלתן של תוכנות באיתחול המחשב , ועשיתי מה שמוסבר שם . מאז , כאשר אני מפעיל את המחשב מופיעה לי הודעת שגיאה (צילום מצורף ). אם אני עושה את מה שנאמר בהודעה אז כל התוכנות שמותקנות לי במחשב עולות מיד בהפעלתו (אי סי ,מסנג'ר ,דימון טולס ,וינאפ וכו' ) ממש סרט רע . שאני מוריד את הסימון מהתוכנות (לפי המדריך ) אז שוב מופיעה לי הודעת השגיאה . גם שאני מסמן את "אל תציג הודעה זאת שוב .... " זה לא עוזר וההודעה מופיעה בכל מקרה. כמו במעגל קסמים אין לי אפשרות להחזיר את המצב לקדמותו ואני כאילו חייב לתת לכל התוכנות לעלות בהפעלת המחשב אם אני ל א רוצה לראות בכל פעם את הודעת השגיאה , וגם שכל התוכנות עולות יש הודעת שגיאה אחרת כי יש תוכנות שהמחשב לא מוצא (כי הסרתי אותן מהמחשב כבר )ומנסה לפתוח אותן ולא מוצא ... בלגאן אחד גדול ! בבקשה אם יש מומחה שמבין ויכול לעזור לי לפתור את הסיבוך הזה אני אשמח לקבל עזרה , כי אני כבר לא מצליח לחשוב על עוד דרך להחזיר את המחשב לעבודה רגילה . תודה מראש ושבוע טוב לכולם

צוחה

New member
פעם הבאה שאתה מקבל את ההודעה

תסיר את ה
(למרות שהוא אמור להיות לא מסומן בכל מקרה) ותקיש אישור תעשה restart ודווח ממצאים

sexylaala

New member
אז ככה ....

כאשר הוי מסומן או לא ההודעהשבה ועולה בכל הפעלת המחשב . כבר לפני שפרסמתי בקשת העזרה ניסיתי את כל האפשרויות שאפשר לחשוב עליהן וההודעה חוזרת בכל מצב . אשמח אם מישהו יכול לעזור לי לחשוב על משהו שעדיים לא עשיתי ... תודה מראש. אגב המליצו לי STARTER שזאת תוכנה שמחליפה את הMSCONFIG . מישהו מכיר ויכול לפרט לי על MSCONFIG יותר ? תודה מראש

למעלה