בעייה בהרצת בדיקה של קבצים: sfc

בעייה בהרצת בדיקה של קבצים: sfc

אהלן - אני זקוק לעזרה. יש לי ווינדוס 98SE שעושה לי קצת בעיות לאחרונה. החלטתי להריץ בדיקה של תקינות קבצים- דכב באמצעות דיסק של מערכת ההפעלה. הוא אכן איתר לי את הקובץ הממזרי - setupx.dll - כשאני מנסה לשחזר אותו באמצעות הדיסק הוא זורק לי הודעה שהוא לא מצליח לאתר את הקובץ בדיסק ההפעלה. אשמח לקבל עזרה דרך אגב - אני פעם ראשונה בפורום שלכם - כן ירבו !

Y. Welis

New member
הקובץ קיים ב-Precopy2.cab

שאמור להיות בדיסק ההתקנה. כוון את התוכנה לחפש בתוך דיסק ההתקנה במדור של חלונות 98' לפי השפה שיש לך (loc - עברית מלאה; ena - עברית בכתיבה וקריאה ותפריטים באנגלית).

האם ניתן להפעיל את דיסק התקנה מ \:C

אני רק רוצה לציין שהורדתי את דיסק ההתקנה של WIN 98SE מהאינטרנט. זאת אומרת, הקובץ עצמו עדיין בפורמט מכווץ. פתחתי אותו לתוך folder על הדסקטופ שלי וניסיתי לפתוח משם את ה-PRECOPY2 (הוא מופיע כקובץ מכווץ תחת WIN98). עם זאת, כשפתחתי את הPRECOPY2 לתוך ספריה, לא הופיע שם שום קובץ בפנים - זה כאילו היה ריק לגמרי. אני מניח שאני עושה משהו לא נכון. האם עלי לצרוב את דיסק ההתקנה באופן שונה? (לא מכווץ) ורק אז להריץ בדיקה דרכו, או שעשיתי נכון כשפתחתי אותו לתוך ספרייה בדסקטופ ומשם ניסיתי לחלץ את הקובץ? אני מקווה שלא קישקשתי יותר מדי. תודה רבה על העזרה.

Y. Welis

New member
תלוי איך אתה רוצה להעביר את הקובץ

לתוך חלונות. אם דרך SFC, אז כוון אותה למדור ההתקנה של 98' (בהנחה שהגירסה שהורדת *תואמת* לזו שיש לך מותקנת; אם אין התאמה, התקלות רק יתגברו). אם אתה רוצה לעשות את זה ידנית, פתח את הקובץ שציינתי (prcopy2) עם תוכנת כיווץ כלשהי (winrar למשל), מצא שם את setupx והעתק אותו למדור system במדור של חלונות.

למעלה