בעייה בהגדרת אינפרא אדום

thedawn1

New member
בעייה בהגדרת אינפרא אדום

אני מנסה להתקין חיבור אינפרא אדום למחשב שעובד עם הנייד, בעבר זה עבד לי אולם לאחרונה פירמטתי את המחשב, נשארתי עם אותה מערכת הפעלה אקס פי פרופשיונל, אולם מה שקרה נעלמו לי לגמרי הגדרות האינפרא אדום, בדיוויס מנג'ר הן לא מופיעות כלל ולאחר שאני מנסה להתקין אני מצליח להעלות את האינפרא אדום אולם אני מקבל הודעה code10 והודעה כי ייתכן וההתקן לא יעבוד, מיותר לציין שהוא אכן לא עובד וליד הצלמית בדיווייס מנג'ר יש סימן קריאה צהוב, שוב ברצוני לציין כי המכשירים עבדו בעבר הלא רחוק עם אותו המחשב ואותה מערכת ההפעלה בדיוק.... תודה מראש על העזרה.

thedawn1

New member
בהמשך ל...

הדרייבר הותקן, יש סידי, ושוב, הכל עבד עד לפני חודש, ומעבר לפרמוטשל המחשב שום דבר לא שונה, אותה מערכת הפעלה מאותו הדיסק, כל החומרות נשארו כפי שהיו לא בוצעו כל שינויים וגם ההתקן זה אותו התקן עם אותו סיסי של חברה שנקראת mobileaction בכל מיני פורומים קראתי לשנות את ההגדרות בביוס אבל אף אחד לא מפרט ואני מפחד לעשות נזק כי ההגדרות בביוס לא מוכרות לי ואני צריך שירשמו לי כמו לילד מפגר מה בדיוק צריך לשנות ואיך.... בכל מקרה תודה על התגובה....

TopSound

New member
../images/Emo26.gif

זה התקן IR שמתחבר ל-USB? נסה לחבר אותו ליציאה אחרת במחשב או למחשב אחר בכלל בכדי לבדוק שהוא תקין! כנס למנהל התקנים והסר את כל מה שמופיע עם סימן קריאה/שאלה צהוב כמובן נתק את ההתקן לפני בצע הפעלה מחדש למחשב ונסה שוב לעבודה עם ההתקנה... נסה למצוא דרייברים מעודכנים לחומרה באתר היצרן, אין שום סיבה שלביוס יש פה חלק אלא אם כן תגיד ששינית שם הגדרות!

למעלה