בעייהבאייסייקיו אמיול ובבילון 5.0

בעייהבאייסייקיו אמיול ובבילון 5.0

כול התוכנות הנ"ל פעלו לי מצוין... עד שלפתע...הם הפסיקו לפעול לבבילון הוא רשם לי שיש שגיאת איתחול(והשתקנתי מחדש הוא לא פועל לי כבר...) אמיול לא מצליח להתחבר לשרת ונתקע פתאום והאייסייקיו סתם טוען את עצמו ובסוף מראה לי פרח צהוב! אני לא מצליח לשלוח או לקבל קבצים מהאתרי הצאט...משהו כאן לא מובן לי... אין לי פייר-וול האינטרנט שלי פועל מצוין בגלישה וזהו... הכול התחיל מאז בערך מאז שהכרטיס מסך שלי הפסיק לפעול

Smak

New member
לחץ על מחשב שלי עם הימני

תבחר מאפיינים\properties תצלם את העמוד שנפתח ותעלה לפה.

Smak

New member
ניסית לעשות את כל העדכונים שwindows

מציע ? דרך: start->all programs -> windows update

kingkung2002

New member
הסיריאל שלך לא תקין

תתקשר למיקרוסופט אם אתה רוצה לפתור את הבעיה...

Smak

New member
אגב אל תטרח להתקשר אם הגרסה

שלך לא מקורית (כלומר לא קנית אותה). אם כן תפנה באמת למיקרוסופט

איי ל

New member
מנהל
יש לך גרסא לא חוקית של ווינדוס...

אבל אני בטח לא מגלה לך את אמריקה... הגירסא של הווינדוס שלך לא מקורית ( כלומר מועתקת) ומה שהחלון עושה הוא בעצם שולח אותך לאתר של מיקרוסופט לוודא שאכן מערכת ההפעלה שלך גנובה\פרוצה.... את SP2 מיקרוסופט לא תתן לך להוריד דרך האתר שלהם( מסיבות די ברורות) אתה יכול להשיג את ה SP2 שלא דרך האתר של מיקרוסופט , אבל תמיד מומלץ לקנות מקורי, בהצלחה

Smak

New member
לגביי הבעיה שלך....

יכול להיות שהפעלת את הwindows firewall ? כנס ל: control panel -> network connections. עכשיו לחץ עם הימני על החיבור שלך לרשת -> properties\מאפיינים. שם חפש אפשרות של פיירוול - ותבטל אותה אם היא קיימת. בדרך כלל אם הfirewall של הXP מופעל אז בnetwork connections יש מעיין מנעול קטן בצד ימין למעלה של האייקון של החיבור לרשת.

Smak

New member
ועכשיו שביטלת את האופציה

עדיין לא עובד לך ? אגב מה שכתבתי קודם זה איך לכבות את הפיירוול של windows ולא פיירוול אחר כגון sygate או zone alarm, zonelabs וכו'.

למעלה