בעיות עם קבצי מדיה (סרטים...)

Escova

New member
בעיות עם קבצי מדיה (סרטים...)

יש על המחשב קובץ של סרט, שלא פועל לי... (אני מפעיל את הסרט עם ווינדוס מדיה פלייר) בהתחלה, הייתי מקבל הודעת שגיאה בנוסח "The ClassFactory Could Not... The Requested Class" הורדתי כמה תוכנות וקודקים (SLD Codec, FFDShow, GSpot) ועכשיו, ווינדוס מדיה פלייר לא נותן לי הודעת שגיאה יותר... במקום זאת, הוא מזהה את הקובץ, כקובץ של שיר, ומנסה לנגן אותו... מובן ששום דבר לא זז... מה עוד, שבגלל ההתקנה של התוכנות החדשות, חלק מהסרטים האחרים שלי נדפקו... מה אפשר לעשות ??? נ.ב. צרפתי תמונה של הפרטים שהג'י ספוט זיהה... למי שיודע שימוש בג'י ספוט...

Escova

New member
נ.ב. ניסתי לפתוח את הקובץ עם כול

התוכנות האלו: Windows Media Player QuickTime 5 BSPlayer Mplayer2 The Playa ZoomPlayer Winamp וכלום בינתיים...

סופרמן!

New member
את צריכה להסיר את כל המקודדים

ולהתקין חבילת מקודדים נורמלית כמוזאת של lion network או של k-lite (גוגל ישמח לעזור). אבל הפיתרון המושלם...(בעיקר למחשב הענתיקה שלי) הוא זה.

Escova

New member
אני בן...

הלינק שנתת לי שבור לצערי... (נ.ב. ציינת שהשתמשתי כבר באמ פלייר של ווינדוס...זה אותו אחד ?)

Escova

New member
הלינק מוביל אותי לאמפלייר של לינוקס

אני צריך של ווינדוס... זה שם ??? אה, ויש לינק שבור, אחר, בהודעה... לא יודע למה הוא שייך...

סופרמן!

New member
תראה תשמע...

זאת גרסה שונה ממה שיש לי(יש סימנים מעידים שיותר חדשה), תזכור שלמרות האייקון היפה על שולחן העבודה צריך לעבוד בקומנד פרומפט, וספר איך הולך...

AeroPeek

New member
>>>

דבר ראשון תסיר את כל הדברים שהתקנת בצורה מסודרת דרך הוספה/הסרה של תוכניות. לאחר שסיימת להסיר הכל, חפש בגוגל את חבילת המקודיים של קאזה, או באתר lh.2y.net את חבילת המקודדים שלהם. אה, אגב - חכה שתסיים להוריד את הקובץ, ואז תנסה לראות אותו, לפעמים ה Preview עושה בעיות.

AeroPeek

New member
יאפ...

רק שאני כחול ומותר לי לעשות מה שאני רוצה

oferbr

New member
במילה אחת - הסרט דפוק

לא יעזור שום מקודד הסרט דפוק מחק אותו. בטח הורדת אותו מקזה.

למעלה