בעיות עם גלקסי 3

• פותח הנושא niya
  • פורסם בתאריך

niya

New member
בעיות עם גלקסי 3

בעיה ראשונה - הסוללה נגמרת מ-ה-ר...
לפני השינה, אני סוגרת את כל האפליקציות (לחיצה ארוכה על מסך הבית ואז לחיצה על אייקון פח הזבל), עוברת ל - ram וסוגרת את כל האפליקציות ברקע. מנתקת ויי-פיי וכו'. מטעינה עד לטעינה מלאה, מנתקת - ולאחר 3-4 שעות, גם אם לא נגעתי במכשיר - הסוללה יורדת בכ- 20%

פתרונות?

בעיה שניה - המכשיר נורא איטי... ולאחרונה איטי עוד יותר. בעיקר באפליקציות מובנות במכשיר כגון מצלמה, אנשי קשר וחיפוש אנשי קשר.

פתרונות?

בעיה שלישית - ג'י פי אס - בהפעלה עם waze - עובד כדקה, ואז מפסיק לנווט ואני מקבלת הודעה ש"אין קליטת ג'י פי אס. וודא שאתה במקום פתוח... אחרי כרבע שעה (!) - מי כמונו יודע שיכולה להיות קריטית כשזקוקים לג'י פי אס - זה מסתדר, ובד"כ חוזר על עצמו (מתנתק, ושוב ושוב...). אני לא יודעת אם הבעיה היא באפליקציה או במכשיר עצמו...

ובעיה אחרונה - המכשיר נרכש מחברה פרטית. הגיע עם לא מעט אפליקציות מובנות, שאין לי בהן כלל צורך ושימוש. איך אני יכולה למחוק אותן מהמכשיר (בלי לגרום לנזק, כמובן)? ואיך אפשר למחוק ספריות ותיקיות שהותקנו ע"י אפליקציות, שגם לאחר הסרתן אני רואה עדיין בתיקיות שלי?

פתרונות?

המכשיר עדיין באחריות אבל לא כל כך מתחשק לי לקחת אותו לתיקון (אלא אם כן לא תהיה לי ברירה) כי לא יהיה לי מכשיר חלופי...

niya

New member
מה,

אפילו לא תגובה אחת???

למעלה