בעיות סאונד

gilno

New member
בעיות סאונד

היי, יש לי מס סאונדים שאני מעונין שיעשו לופ, כלומר אני לא יכול להשתמש ב-loadMovie מכיוון שבקבצי MP3 ישנה הפסקה בין לופ ללופ ( מצחיק שאומרים את זה ) ולכן אני חייב להשתמש ב--attachsound. הבעיה: אני לא מעונין שכאשר הסרט נטען גם קבצי האודיו יטענו ויאריכו את משך הטעינה אלה אני רוצה שע"י לחיצה על כפתור הם יתחילו להטען...האפשרויות שהצלחתי לחשוב עליהן הם: 1) לטעון קובץ *.swf חיצוני שמכיל את הסאונד...כלומר דרך movieclip ששמתי על הסרט טענתי בעזרת onload את הסרט, אבל בדרך אחרת לא הצלחתי מכיוון שאני לא רוצה לטעון מראש את הקובץ 2) לשים movieclip בסוף הסרט ולא להכיל אותו בPreloader. לגבי אפשרות זו - אם הורדתי את האפשרות של linkage בפריים הראשון, אז למרות ששמתי את הסאונדים בסרט עדיין הם יטענו או שהם רק יתחילו להטען במקום שבו הנחתי אותם ? כל פיתרון אחר אני ישמח לקבל

אופיר @

New member
למה להסתבך אם אפשר להתברבר

אפשר לטעון קובץ סאונד שנמצא ב SWF אחר כמו שהצעת אבל פשוט לטעון את אותו קובץ מתי שתרצה ,כלומר או בעיתוי מסויים בזמן ריצת הסרט או ע"י פקודה בכפתור . אופיר

gilno

New member
זה נשמע פשוט

אתה יכול לתת דוגמא שבא אני יכול גם לשלוט על אותו סאונד שנמצא בSWF ? לא מספיק לי שאני שומע אותו אני גם רוצה את האפשרות לעצור ולהפעיל מחדש וכד'

gilno

New member
כלומר....

איך יש לי גישה לתוך המשתנים שנמצאים בתוך אותו SWF שיבאתי לתוך הסרט שלי ? ניסיתי בדרך הבאה : ------------------SWF----------- var s = new Sound(this); s.attachSound("soundName"); s.start(0,999); ------------Main MC-------------- loadMovie("SWF Name",10) ; level10.s.start(0,999)

למעלה