בעיות בקאזה הצילו

רונה9

New member
בעיות בקאזה הצילו ../images/Emo7.gif

שלום אני משתמשת בתוכנה "קאזאה" גירסא 1.3 כבר שבועיים מופיעה לי הודעה על שידרוג לגירסא חדשה 1.3.3 ובה טלאי אבטחה בתוכנה אם לא אני אשדרג אני לא יוכל להתחבר לתוכנה . היום לא הצלחתי להתחבר לצערי לקאזה , מישהו מצליח להתחבר לשרת ????? עכשיו אני מפחדת להוריד את הגירסא החדשה עם הטלאי בגלל שיש לי חלונות 98 LOC עברית מלא ולא כל טלאי מתאים לחלונות עברית ואני חוששת מהודעות שגיאה כתוצאה מהתקנת הטלאי והשידרוג . מה אתם מציעים לעשות ?????? תודה שבת שלום

liranon

New member
זה מה שצריך לעשות:

ללכת לאתר של קאזה ולהוריד משם את הגירסה האחרונה. אח"כ להסיר מהמחשב את הגירסה הישנה ואז להתקין את החדשה. אל תורידי את השידרוג כשהתוכנה אומרת לך כי אז זה רק עושה בעיות. גם לי קרתה אותה בעיה ושידרגתי דרך התוכנה ולא הורדתי את הגירסה מהאתר וזה דפק לי את הכל. אז מקווה שעזרתי!!!

liranon

New member
ואת לא צריכה לדאוג

גם לי יש 98 עברית והכל טוב איתה.

רונה9

New member
אבל אני לא מצליחה להתחבר בכלל ../images/Emo15.gif

לקאזאה (לתוכנה) , אני באינטרנט זהב מישהו שבזהב נתקל גם בבעיה דומה ביומיים האחרונים ??????????

liranon

New member
הסרה

ניסית להסיר אותה להתקין את הגרסה החדשה?? תורידי אותה מהאתר של קאזה ותתקיני זה אמור לעזור.

רונה9

New member
אבל הגירסא החדשה מלאה בSPAYWARE ../images/Emo55.gif

לך תדע מה ישתילו לי במחשב...........

liranon

New member
יש אפשרות

לא לבחור אותם. בהתקנה את צריכה ללחוץ על customize ואז למחוק את הוי מכל מה שמיותר. אלה תוכנות spyware.

רונה9

New member
אוקיי , תודה על העזרה ../images/Emo25.gif

אני אנסה להוריד את התוכנה.

רונה9

New member
הצילוווו ../images/Emo5.gif

התקנתי את הקאזה החדש במהלך ההתקנה הסרתי את כל התוכנות SPY והשארתי רק את התוכנה של הקאזאה אבל לאחר ההתקנה פרצוף של קוף בשם BONZIBUDDY הופיע לי מלבד הקאזאה מה זה????????? איך מעיפים את זה ? האם זה הותקן גם ?????

bryant

New member
כן כגם זה הותקן

לדעתי זאת התוכנה המעצבנת ביותר בהיסטוריה תנסי להוריד אותה ב-add\remove.

רונה9

New member
אין את זה שם ../images/Emo94.gif

אבל נראה לי שהתוכנה לא הותקנה כי היה שם רק קישור לאתר של הBONZI כנראה שם מורידים את התוכנה במלואה . בכל אופן העפתי את זה לסל המחזור ומחקתי . ובאופן כללי הגירסא החדשה של קאזה 1.3.3 על הפנים !!!!!! מלאה בבאגים !!!!!! אני שידרגתי רק בגלל שהם לא נתנו לי להתחבר יותר לשרת ! איפה הימים של נאפסטר................... זאת היתה תוכנה כמו שצריך !!!!!!!!!!!!!! בלי באגים שמאגים והתקנות של תוכנות SPY למינהם.

nano

New member
רונה

אם יש לך עדיין בעיות עם קאזה תצרי קשר אי סי קיו 76687977

למעלה