בעיות באינטרנט במחשב ישן

יש לי מחשב ישן שנמצא אצלי כבר מעל 10 שנים. החל מהיום יש בעיה שאני לא מצליחה להיכנס להרבה אתרי אינטרנט. אני כן מתחברת לאינטרנט וגולשת אבל להרבה אתרים אני לא מצליחה להיכנס. מניחה שזה באג או וירוס במחשב.
גולשת בדפדפנים של פיירפוקס ו-edge (אלה הדפדפנים היחידים שאני בכלל מצליחה לגלוש דרכם באופן רגיל כבר שנים).
מה יכולה להיות הבעיה?
מערכת הפעלה וינדוס 7.
כמו כן אני שמה לב שגם בטלגרם יש בעיה ואני לא מצליחה להיכנס לקבוצות מסוימות בטלגרם דרך המחשב.

em28

Well-known member
נסי את העצות של ירון:

נסי את העצות של ירון:

אז זהו שגם לקישורים בתגובות ששלחת לי אני לא מצליחה להיכנס. אותה בעיה.
כמו כן, כאשר אני מדליקה את המחשב עולה לי ההודעה הזאת:
1638460295541.png

לדעתי זה קשור איכשהו..
אבל גם כשבהודעה הזאת אני מנסה ללחוץ על retry לא קורה כלום..

em28

Well-known member
אולי את באמת לא מחוברת לאינטרנט ?

יכולה לאפיין את האתרים שאליהם את יכולה/לא יכולה להתחבר אליהם או שהכל מקרי ?
אין "אפיון" מיוחד לאתרים. למשל לפייסבוק אני יכולה להיכנס אבל לטוויטר לא. כמו כן אני לא מצליחה להיכנס לאתר של דואר ישראל, אתר פרטי שבו אני מנהלת בלוג, אתרי משחקים מסויימים, אתרי קניות, גם לא מצליחה להיכנס.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אין "אפיון" מיוחד לאתרים. למשל לפייסבוק אני יכולה להיכנס אבל לטוויטר לא. כמו כן אני לא מצליחה להיכנס לאתר של דואר ישראל, אתר פרטי שבו אני מנהלת בלוג, אתרי משחקים מסויימים, אתרי קניות, גם לא מצליחה להיכנס.
נסי F8 תוך הפעלת המחשב מחדש בחרי 5 להיות במצב בטוח עם גלישה..ונסי את התהליך שלי משם אם יש בעיות דרייברים רוגלות וכו' הסיכוי שהתהליך והגלישה בכלל יצליחו

נסי F8 תוך הפעלת המחשב מחדש בחרי 5 להיות במצב בטוח עם גלישה..ונסי את התהליך שלי משם אם יש בעיות דרייברים רוגלות וכו' הסיכוי שהתהליך והגלישה בכלל יצליחו
לחצתי F8 תוך הפעלת המחשב מחדש, לא קרה כלום.
כנראה שלא יהיה מנוס מלקנות מחשב חדש.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
לחצתי F8 תוך הפעלת המחשב מחדש, לא קרה כלום.
כנראה שלא יהיה מנוס מלקנות מחשב חדש.
נסי שוב הנה הוראות יותר מדויקות וגם דרך נוספת להגיע למצב בטוח, הדרך השניה פחות מסובכת וגם מחזירה אחרי למצב רגיל בלי להתעסק פשוט ללחוץ כל הזמן קליק קלי קליק קליק מרגע ההפעלה על F8 ולהגיע..

יש מה לסדר במחשב שלך ואפשר במקרה הכי הכי גרוע זה התקנה מחדש ..כי כל הבעיות בווינדוס. עם זאת אכן 10 שנים למחשב זה כמו 80 של בנאדם ..כבר צריך חדש.

בכל מקרה ננסה לפתור יחד את הבעיות בנתיים ..בואי נסי שוב.

נערך לאחרונה ב:
נסי שוב הנה הוראות יותר מדויקות וגם דרך נוספת להגיע למצב בטוח, הדרך השניה פחות מסובכת וגם מחזירה אחרי למצב רגיל בלי להתעסק פשוט ללחוץ כל הזמן קליק קלי קליק קליק מרגע ההפעלה על F8 ולהגיע..

יש מה לסדר במחשב שלך ואפשר במקרה הכי הכי גרוע זה התקנה מחדש ..כי כל הבעיות בווינדוס. עם זאת אכן 10 שנים למחשב זה כמו 80 של בנאדם ..כבר צריך חדש.

בכל מקרה ננסה לפתור יחד את הבעיות בנתיים ..בואי נסי שוב.
טוב, עכשיו כבר הסתדרתי. כיביתי את הראוטר ואת המחשב ואז הדלקתי אותם שוב וזה חזר לפעול כרגיל.
בכל אופן מחשב אני חושבת כבר לקנות המון זמן כי עם המחשב הנוכחי שלי יש הרבה בעיות גם מעבר לבעיית האינטרנט שהייתה.
תודה :)

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
טוב, עכשיו כבר הסתדרתי. כיביתי את הראוטר ואת המחשב ואז הדלקתי אותם שוב וזה חזר לפעול כרגיל.
בכל אופן מחשב אני חושבת כבר לקנות המון זמן כי עם המחשב הנוכחי שלי יש הרבה בעיות גם מעבר לבעיית האינטרנט שהייתה.
תודה :)
הא יופי ..קצת מוזר שזה עבד כי בכללי גלשת חלקי אבל אם עבד מה טוב. כן מחשב נייד או נייח נוכל לייעץ לך מה לקנות בהתאם לתקציב ולצרכים שלך בשמחה את מוזמנת לבקש סיוע שתרצי :)

נערך לאחרונה ב:

dudi4321

Member
הבעיה שחלונות 7 לא תומך טוב בדפדפנים. נסי להגיע לאתר שאת לא מצליחה בעזרת דפדפן אחר למשל כרום (שהוא ביסודו דומה לאדג').
אולי לעדכן את הדפדפנים שמשתשמת.

למעלה