בעיות אספקה

אורית275

New member
שאלה לכולן..

מכל מה שנאמר כאן .. לא הבנתי בסוף אם תה שומר מגביר או מייבש את החלב? והאם אפשר לקנות את השקיות בסופר או עדיף להכין בעצמי מזרעים? יש למישהי תשובה מוכחת?

g a n i

New member
חלקים עליונים עושים X ותחתונים - Y

עכשיו רק נותר לי להזכר מה מגביר ומה מפחית... נראה לי שעדיף תמיד לחלוט טבעי.

העדשים

New member
מדובר על חליטת זרעים טבעית.

תה שומר בד"כ מגביר את כמות החלב אולם על אחוז מסוים די קטן זה משפיע הפוך. צריך לנסות ולהיות מודעים לאפשרות ההפוכה. בהצלחה.

../images/Emo207.gif האם ניסיתן בקפיצת גדילה

לתת לתינוק/ת חלב שאוב? אנחנו כרגע כנראה בקפיצת גדילה מאתמול. היום קשת בת חודשיים, והיא לא מוכנה לאכול חלב שאוב מהבקבוק. רציתי לנוח היום אחרי שאתמול היה מאוד אינטנסיבי, ובעלי לא הצליח להאכיל אותה מהבקבוק. גם כשאני ניסיתי לתת לה את הבקבוק היא פרצה בבכי, רק את הדבר האמיתי.

s h i R 1 2 3

New member
לא ניסיתי

וגם לא נראה לי שמומלץ כי הרעיון הוא להגביר את ייצור החלב.

דש1דש

New member
הבחנה ../images/Emo153.gif שלי לגבי שאיבות ../images/Emo35.gif

זה נשמע לי מופרך באופן מדהים ולכן אני בודקת את זה כבר שבועיים.... זה גם זכור לי מסיבוב השאיבות הקודם עם הגדולה.... זה כל כך מוזר ומטופש שממש אין לי הסבר.... זהו טיזינג - עכשיו לשאלה -
אני שואבת בעבודה. יש לי ציצי אחד טוב (מניב כמויות יפות מאוד) ואחד מדשדש בעיניני שאיבות (אבל היונקת אוהבת אותו בלי קשר
) אם אשאב קודם מהטוב ואחר כל מהשני התוצאה היא 90% מאחד ו-10% מהשני (אני לא צוחקת - אפילו 200 מול 20 כבר יצא!) אם אשאב קודם מהפחות טוב ואחר כך מהטוב יצא אפילו 50-50..... תגידו - אז למה שלא תשאבי ככה? כי ה100% שהוא חצי חצי הוא הרבה פחות מה-90-10! יוצא אפילו 50CC פחות כשאני שואבת קודם מהציצי החלש.... יש איזה הסבר??? זה כאילו שהחלב "יושב" בין הציצי ולפי השאיבה ילך לצד אחד
אל תענו - אני יודעת שזה לא ככה פיזיולוגית - אבל ככה זה נראה.... אני ממש נבוכה - לא יודעת למה זה ככה.... זה חוזר על עצמו מאוד עיקבית.... HELP...... (ואני שואבת "לפי הספר" - צד אחד, אחד כך שני, חוזרת לראשון - וככה 3 מחזורים - אם כי באחרון זה על יבש.... עדין אין מספיק כמויות אז לא אכפת לי להגביר עי שאיבה על ריק....) רעיונות? פתרונות? שאלות? הסכמה שבשתיקה???

michal@gal

Active member
מנהל
זה בגלל רפלקס השחרור

לפחות זה ההסבר שלי. כשמגיע רפלקס השחרור, הזרם מתחזק ויוצאות כמויות יפות. כשעוברים לצד השני, בדרך כלל לא יהיה שוב רפלקס שחרור, אז הכמויות יהיו קטנות יותר. אני תמיד שואבת קודם את הצד המלא יותר, אבל לא טורחת לזפזפ בין הצדדים. גם אצלי היה בהתחלה צד אחד יותר חלש בשאיבות, ומשום מה, אחרי כמה זמן זה הסתדר ושניהם מניבים באותה צורה.

דש1דש

New member
הלוואי - בפעם קודמת זה הלך והתדרדר

שאמרתי שאני שמה משאבה "שם" רק בשביל הפרוטוקול.... ועכשי - מההתחלה 200 מול 20?! כמעט לא שווה (אם כי יש לי ספר טוב בזמן השאיבה - אד מה אכפת לי - עוד זמן להתקדם בו
)

נועם@בת

New member
ניסית משאבה דוצדדית?

ככה תרוויחי את ריפלקס השחרור בשני הצדדים, ויקח לך יותר זמן לקרוא את הספר
. נועם

שד ריק בשעות הערב

מדוע אני מגיעה למצב שבשעות הערב כמעט ואין לי חלב עד למחרת? האם יש סוגי מאכלים המגבירים את כמות החלב ?

מאמינקה

New member
עייפות

היא אחד הגורמים המשפיעים על ייצור החלב. בד"כ יש חלב בזרמים חזקים יותר בשעות הבוקר ופחות בערב. מה דעת היונק הפרטי שלך לגבי החלב בערב ובלילה, מספיק לו?

../images/Emo26.gif זקוקה לעזרתכן, עצתכן ../images/Emo206.gif

שלום בנות, אני מקווה שעוד לא נטשתן לשנת הלילה... אני מניקה את בני בן ה-8 חודשים מלא, ובשבועיים האחרונים הוא אינו רגוע בלילה ויונק כל שעה וחצי, עד שעתיים וחצי... חיפשתי את הסיבה לצורך הזה שלו, כי גם התחלנו מוצקים וחשבתי אולי במהלך היום הוא לא אוכל מספיק... אבל כנראה שזו לא התשובה התשובה היא - HCG - 1000
הווה אומר הריון כמובן!!!
אני מאוד שמחה שיהיה לו אח או אחות בעוד 9 חודשים אבל לא עומדת בהנקות האלו מסביב לשעון במהלך הלילה. ושאלתי - האם כמות החלב תתיצב מתי שהוא או שאני אופטימית מידי וצריך להוסיף סימלק/מטרנה או וואט אוור... בנות הצילו
זקוקה לעידוד ועצה!!! תודה
טיפטיפ

לא יודעת לענות אבל בינתיים ../images/Emo49.gif

מקווה שתכף יגיעו חכמות ממני. תנסי אולי לעשות חיפוש בעיניין..

בלינקה

New member
בשעה טובה ../images/Emo13.gif

החלב בהריון הולך ומתמעט, ובאיזשהו שלב נעלם ומופיע במקומו הקולוסטרום לכבוד התינוק שבבטן. את צריכה להיות עם יד על הדופק, ובגילו של בנך, יכול להיות שתצטרכי לתת השלמת תמ"ל.

michal@gal

Active member
מנהל
וגם

את בשלב מאד התחלתי של ההריון. אני לא בטוחה שכל כך מוקדם אמורה כבר להיות השפעה על כמות החלב. יכול להיות שזה בכלל לא קשור להריון? שיניים למשל? יכול להיות שהוא מרגיש צורך להיות יותר קרוב אלייך בגלל ההריון (תינוקות "מרגישים" את השינוי ההורמונלי אצל האמא, לפעמים פתאום מתחילה היצמדות מסיבית אל אמא עוד לפני שהאמא יודעת שהיא בהריון).

pima2

New member
Matilium להגברת כמות החלב???

האם מישהי ניסתה שימוש בתרופה זו להגברת כמות החלב? אשמח לקבל כל מידע מאלה שניסו זאת. תודה מראש.

../images/Emo9.gif תודה, ו...

טוב, עם היד על הדופק אני כבר, ונראה לי שהגיע הזמן... איך יודעים כמה לתת לו
שלחתי את החצי, לקנות כי כבר הייתי נואשת. אבל נראה לי שהוא רגיש ללקטוז או חלב או משהו מהם, בכל מקרה הוא מגיב אליהם לא טוב כשאני אוכלת אותם ומניקה... אז... מה עושים, עזרה בבקשה,
תודה טיפטיפ

michal@gal

Active member
מנהל
אם הוא אלרגי לחלב

תתני לו תחליף צמחי. בכל מקרה, אל תתני תחליף חלבי פעם ראשונה בלילה, אם יש חשש לאלרגיה.

למעלה