בעיות אספקה

jif

New member
../images/Emo207.gifחימום מפחית כמויות?

המשרד שלי מחומם עד ייבוש, הבעיה שאני לא לבד ולשניה קר כל הזמן. במקביל שמתי לב שירדו לי קצת כמויות החלב שאני שואבת. האם יכול להיות שיש קשר בין הדברים? מה שכן, אני שותה יותר מים כי אני ממש מיובשת

מאמינקה

New member
טוב שאת שותה יותר

ואם את עדיין מרגישה מיובשת, אולי כדאי שתשתי עוד. ברגעים אלה אני די מכריחה את עצמי לשתות, מבחינתי אפשר להעביר את היום עם גורנישט שתייה אבל ההנקה מחייבת... חימום כזה אותי מעייף, אם זה מעייף גם אותך אולי זו סיבה נוספת כי עייפות גם יכולה להשפיע. תשמעי, גם היא לא לבד במשרד, אולי שתתחשב גם בך ולפחות תעשו משהו באמצע בין העדפות החום והקור שלכן?

דש1דש

New member
אצלי זו השאיבה הכי יעילה!

3 דקות כאלו מניבות מה ששאיבה לבד מניבה ב-10! אם היא רוצה עוד - היא מוציאה יופי אחרי השאיבה - היא הרבה יותר יעילה מהמשאבה! וזה גם עונה על השאלה השניה - הכי קרוב להנקה יתן הכי הרבה חלב - ועדי ןיהיה לה מספיק.... אבל אם היא אוכלת הרבה - זה כמובן מוריד את הכמויות ואז לא תהיה כל כך מרוצה. שלי לא מרוצה אם היא צריכה מנה שלמה ו"גנבתי" לה ע"י שאיבה - והיא מראה את זה - היא מצה שהציצי יהיה גדול ומקבלת משהו רופס (גם אם מניב) אז יש מחאות - אבל מבחינת החלב - היא לא מקטרת - רק מבחינת מה שציפתה לקבל מול מה שקיבלה בפועל (מבחינת מלאות) לפחות זו ההרגשה שלי - היא עוד לא מדברת
מה שכן - הזהרי - אני עשיתי את זה עם הנקת לילה (שאבתי במקביל להנקה) ועכשיו אני די תקועה עם זה - אם אני לא עושה את זה - הציצי צורח עלי בלילה - כי הוא רגיל להפיק עוד 100CC.... אז או שלא בעיקביות או שתתכונני שתצטרכי לגמול את הציצי מהשאיבה הזו....

למעלה