בעיה

Dj Mchsir

New member
בעיה

לא מזמן ניכנס לי וירוס למחשב עם תוכנה שהתקנתי... חבר שלי שהוא תותח במחשבים בא ושיחזר לי את ההגדרות אבל הבעיה חזרה לא מזמן...משום שהוירוס נשאר ולא מצאנו אותו...גיליתי שזאת התוכנה בכך שהתקנתי אותה שוב ואז חזרו הבעיות... מחקתי אותה ועשינו שיחזור שוב. אבל המערכת לא פועלת כמו שצריך: מופיעות לי הרבה פעמים הודעות של הנורטון אנטי וירוס שהוא טיפל בבעיה ועכשיו אפשר לגשת לקובץ הרצוי...או שהקובץ בלתי ניתן לתיקון וצריך למחוק אותו או לשים אותו בצד... הנורטון עצמו לא פועל טוב בכלל בעצם אי אפשר להפעיל אותו והרבה תוכנות כמו ה cute FTP שלי וה Nero לא עולות, הם אומרות שדהן נדפקו מוירוס ואני צריך להתקין אותם מחדש.. הקבצי התקנה שלהם גם כן לא עובדים... מה לא עשיתי בדיקת וירוסים שמצא הרבה קבצים פגומים והוא טוען שתיקן אותם, scan disk עשיתי והוא אמר שתיקן עכשיו אני מנסה לסדר את המחשב דרך ה - SFC בינתיים הוא מצא לי שתי קבצים פגומים, אחד שיחזרתי והשני אני לא מצליח לשחזר...מישהו יודע מאיפה אני יכול להוריד אותו? mspmsp.dll זה הקובץ... אם מישהו יודע איך לעזאזל לסדר את הבעיה במחשב שיגיד לי, לפרמט אני בינתיים לא יכול יש לי המון חומר חשוב... לפעמים הנורטון מפעיל מסך כחול ואדום שעולה על כל המסך, בלי עכבר ואומר לי שוירוס W95 (נדמה לי זה השם שלו) הוסר בהצלחה מהמחשב... מישהו מכיר את זה? מישהו יכול לעזור לי?

Dj Mchsir

New member
הנה השם של הוירוס

שנייה אחרי שליחת ההודעה מופיעה לי ההודעה השם של הוירוס לפי הנורטון הוא: w95.spaces.1445

IBZ

New member
--->

בצע FDISK\MBR במצב דוס. אם יש לך דיסקט הצלה של האנטיוירוס בדוק את המחשב דרך דוס, סרוק את המחשב והסר כל זכר לוירוס. התקן WINDOWS על גבי המערכת המותקנת עכשיו.

למעלה