בעיה...

בעיה...

שלום, אני נמצאת במין תסבוכת מוזרה שאני לא יודעת איך הגעתי לשם. אחות של חברה שלי הכי טובה, נקרא לה חלי, היא בת 16 ואני וחברה(לצורך העניין אור) שלי בנות 18. אני ואור מבלות הרבה יחד. כמעט כל יום לומדות יחד ולפעמים יוצאות וכו`, הבעיה היא שחלי אחותה כל הזמן נפגעת שהיא יוצאת איתי ולא איתה היא טוענת שאני לוקחת לה את אחותה ואור רק איתי ולא איתה(מה שזה לא מדוייק. אור איתי יותר אבל גם עם חלי) אור מין הסתם מרגישה יותר פתוחה איתי ומספרת לי יותר בפתיחות מאשר לאחותה הצעירה. חלי ממש ממש נפגעת מיזה ואומרת תמיד לאור שתתיחס לאחותה כבר ותצא גם איתה... זה הגיע למצב שחלי אומרת שאני מקנאה בה שהיא אחותה של אור ולא אני... לאחרונה ראיתי שחלי ממש ממש כועסת עלי. וששאלתי אותה היום, היא אמרה בעצבים ``כי את אומרת שהקשר שלי עם אור לא בריא`` (בחיי שלא אמרתי כזה דבר! רק פעם אחת אחרי שאיזה כמה חודשים חלי בקביעות הייתה יוצאת איתנו לכל מקום ועדיין עצבנית אז הסברתי לה שאור אוהבת אותה והכל אבל יש הבדל בין אחות לחברה וממש הסברתי לה יפה וחשבתי שהיא הבינה אותי). החלטתי שאני צריכה לדבר איתה. כתבתי לה ככה ``חלי מתוקה תבואי אלי היום בערב אם את רוצה ונדבר``. היא לא הגיבה לפתק. טוב, שלחתי לה אסמס וגם צילצלתי והיא לא הגיבה. רק שהתקשרתי מחסום היא ענתה בקרירות ואמרה ``אני לא יכולה``. אני לא יודעת מה לעשות איתה! לא נעים לי שהיא ככה חושבת עלי! ועוד היא מדברת עם איזה חברה דיי טובה שלי מהכיתה על הכל וכאילו מפגינה נגדי כעס ומתעלמת במכוון ומסתודדת איתה. אפי` אם יש דברים חשובים שאני אמורה לדעת בקשר לאור היא רצה אליה... די. זה נמאס וכואב לי ככה! מה אתם מציעים לי לעשות? (נ.ב. סורי על הבלאגן. אני גולשת מהנייד) תודה.

גרא.

New member
נושקת לשקט,כך חלי מרגישה,זו זכותה,ואינך יכולה

להשפיע בשום דרך על הרגשות הללו.היא כנראה כועסת עלייך, ואולי בצדק מבחינתה..אבל מה לעשות,זה היא,כך היא מגיבה במצב שנוצר.וזה כנראה המחיר שאת משלמת עבור חברותך עם אחותה.

אין דרך לשנות את זה?

מה אני אמורה לעשות? להתעלם ממנה לחלוטין? להראות לה שאני כועסת על זה? או לנסות שוב לפייס?

גרא.

New member
את יכולה לנסות לגשש בכדי להעריך את תגובתה,

הכוונה היא כן לנסות לפייס אם היא תראה נכונות ללכת לקראת זה..וזה בידיעה, שהתערבותך עלולה להדחות על הדף.

למעלה