בעיה שזקוקה לפיתרון

yana841

New member
בעיה שזקוקה לפיתרון ../images/Emo201.gif

בנות אני חייבת עזרה... קניתי אתמול סברובסקי 4 מ"מ ו6 מ"מ...הבעיה היא שה4 לא עולים על השרשרת כסף שאני צריכה להכין ממנה את הסט... מה עושים??? בגלל שזאת הייתה מכירה של 50% הנחה אין החזרות או החלפות..וגם זה 2 הגדלים היחידים שהיו להם.. מה גם שאין לי זמן לקנות גדלים אחרים (אם יש) כי היא חייבת להיות מוכנה עד יום שישי בבקשה תצילו אותי!!!

את יכולה להשחיל מוט מתכת ולכופף ליצור לך

את החרוז בתוך המוט ואז כשאת מכוופת מהצד השני יוצרת לך לולאה וכך את למעשה יכול לחבר לכל שרשרת שתרצי ולהוסיף אם לא הבנת אשמח ללמד אותך אפילו דרך המסנז'ר או בטלפון כשאחזור בצהריים אצלם בדיוק איך זה ותוכלי להעזר זהו פתרון מאוד נוח לחרוזים סוררים שיהיה לך בוקר טוב

yana841

New member
זה בעייתי בגלל זה לא מתאים לסגנון

שהן ביקשו וגם הן רגישות למתכות שהן אינן כסף... אני מצרפת תמונה של איך זה אמור להיות מושחל..

יש שרשרות בעובי שמתאים לסברובסקי 4

יש לי במתכת כסופה (לא כסף אמיתי ) ואני יודעת שיש גם בכסף.

yana841

New member
אם את יודעת באיזה חנות

יש מכסף שלחי לי בבקשה את השם במסר

night mistress

New member
תעשי רק עם ה6../images/Emo13.gif

ועם חרוזי מעיכה.. נכון שזה לא מה שדמיינת, אבל אם תוסיפי קצת מתכות זה יקפיץ אותה.

מקווה שאעזור אחת מהדרכים לשימוש

שלב א. לקחת מוט יש בא כבר לולאה שלב ב. להכניס את החרוז וחתוך את המוט עם קטר או מספריים כשהחרוז מושחל ולהשאיר בערך ס"מ ולחתוך שלב ג יש ליצור לולאה ואחרי כן אפשר להחבר אליו כל שרשרת שרוצים זוהי אחת מהדרכים לפתרון מהיר ויפה מצ" ב קבצים לדוגמא

שלב אחרון חרוז מוכן שזה השלב ב' שעלה בטעות

קדם החרוז מוכן בתוך המוט וניתן לחבר אליו משני הכיוונים שרשרת ויצור איך שרוצים

למעלה