בעיה קשה...

YESHAIED

New member
בעיה קשה...

טוב זו באמת געיה קשה אני לוחץ על הPOWER של המחשב... וכלום אין תגובה ... כלום החלפתי ספק וכלום ... פריקתי את כל הכוננים כל הכרטיסים ו.... ניחשתם כלום מת!!!! מה אתם אומרים הלך הלוח אם או המעבד??? למישהוא יש איזה רעיון???
 

matanush39

New member
היי חבר...וואוו איזה באסה...

ראשית קצת פרטים: איזה מעבד יש לך? לוח אם? מחשב חדש? האם יש איזשהם נורות דולקות כשהמחשב במצב ON ? איך זה קרה או יותר נכון מה עשית לפני שזה קרה...? כל פרט שאתה יכול לתת יוכל להיות לנו לעזר... האינסטינקט הראשוני זה באמת הספק אך אתה אומר שהחלפת אותו לספק (תקין) אחר ולא עובד כלום...זכרונות זה לא יכול להיות כי אז היו צפצופים, גם כרטיס מסך לא...,דיסקים קשיחים גם לא כנראה... תוציא את כל הכרטיסים החוצה ונתק את הדיסקים הקשיחים והכוננים האחרים ונסה להדליק את המחשב... נסה לבדוק אם בטעות נכנס לך לתוך המארז (מאחורה או מקדימה) איזשהוא עצם זר מתכתי או משהו כזה שמקצר את הלוח אם... נסה לראות אם הסוללה של ה-bios אולי יצאה מהמקום אז פשוט נסה לדחוף אותה פנימה... נסה לבדוק אולי בחלק שמחברים את ה-hdd led וה-pwr led אם משהו התנתק שמה... חזור לכאן אם תשובות ומסקנות...
 

YESHAIED

New member
תשובות

.... פירקתי את כל הלוח אם מהמחשב לא נשאר עליו כלום!!!!! חוץ מעבד וזיכרון... החלפתי ספק והמאורר של המעבד פועל לשניה ואז הכל נכבה...!!! יש רעיונות חדשים??
 

ykiki

New member
--->

להחליף זיכרונות/מעבד/לוח - כך תדע מי מהם כנראה נדפק... איך תעשה את זה - זה כבר סיפור אחר
 

az ma

New member
לבדוק את המפסק הראשי

אם הוא תקין אז לבדוק יציאות מתח על הספק עצמו... היו דברים מעולם וספק DOA (Dead on arival לא יפתיע אותי...
 
למעלה