בעיה קשה - ספאם בטלפון

itaifrenkel

New member
בעיה קשה - ספאם בטלפון

שלום לכולם, לפעמים אני עובד מהבית, ומספר פעמים ביום אני מקבל טלפון מ"הקטלוג של ויזה", "פלאפון" , "ביטוח חיים", "ביוח רכב" ועוד ועוד. בהתחלה הייתי נוהג בנימוס, כיוון שאני יודע עד כמה קשה העבודה של המטלפנים הללו ושהם מקבלים בתמורה מעט כסף. אבל זה מתחיל להיות לא אנושי כל הטלפונים האלה. זה יכול להגיע עד 3 פעמים ביום. לפעמים אני נאלץ להגיד "אתה חייב לכבד את הבקשה שלי לסיים את השיחה" והם טורקים לי את הטלפון בפנים (טוב - לפחות אני לא טרקתי). האם למישהו יש שיטה לפתור את הבעיה. אני עונה למספרים לא מזוהים כיוון שלפעמים אלה הם טלפונים שחשובים לי. גם להחליף מספר טלפון לא נראה לי מעשי (ולהודיע לכל כך הרבה אנשים). הקו אפילו לא רשום על שמי (אלא על שם ההורים), כלומר המידע לא מגיע מבזק. בברכה, איתי

uzi2

Member
אני רק יכול להזדהות עם המצוקה

אם זה תקליטור אז אני סוגר את הטלפון. אם זה בן אדם, אז השיחה היא משהו בסגנון: "שלום מדברים מ- "ב.ל.פ. ביטוחים ..." "תודה. אני לא מעוניין." "אבל עוד לא שמעת את ההצעה שלנו". "זה בדיוק מה שאני לא מעוניין". אני יודע שאני לא הכי מנומס, אבל זה חוסך זמן יקר גם לטלפנים שממילא לא יראו ממני כסף. בעיקרון, העובדה שהטלפון רשום על שם של ההורים לא אומרת שלא תקבל הודעות, אלא אם זה מזוהה תחת שמך. רצו לחוקק חוק שמגביל את השימוש לפרסום בטלפון, אבל לא ברור לי מה הסטטוס של זה. לדעתי זה כן מגיע מהמאגרים של בזק, גם אם לא זו היתה הכוונה של בזק, בבניית המאגרים (אני לא מאשים את בזק).

למעלה