"בעיה" קטנה ומעצבנת...

MikeTyson

New member
"בעיה" קטנה ומעצבנת...

בשנה שעברה חבריי היו מצלמים תמונות מהפלאפון, מעבירים ושולחים אחד לשני. לפני שנה, פתחתי תיקייה שבה שמתי את כל התמונות שהועברו מהפלאפון של חבר שלי ונשלחו אליי. התיקייה אופיינה בכך שהתמונות שנשלחו אליי היו מסודרות בסדר כרונולוגי... כלומר, הוא היה שולח לי כמה תמונות במסנג'ר, אני הייתי מעביר אותן לתיקייה, לוחץ בפנים קליק ימני ומסדר את הקבצים (התמונות) באפשרות "השתנה": Arrange Icons By ---> Modified. ככה הן היו משתנות לפי הזמן שבו הן צולמו. כדי לראות מתי הן צולמו פשוט נכנסים למאפיינים של התמונה. בעמוד הראשון של המאפיינים ניתן לראות באמצע: נוצר: התאריך והשעה שצולמה התמונה השתנה: התאריך והשעה ששמתי את התמונה בתקייה נפתח: התאריך שפתחתי את התמונה לאחרונה סידור התמונות לפי הסדר הכרונולוגי שלהן היה עוזר לי מאוד בעבודות שהייתי מכין. והתמונות הסתדרו לפי הנוצר או ההשתנה. משום מה, לפני כמה חודשים, אני עושה את אותו התהליך והתמונות פשוט לא מסתדרות מעצמן. חבר שלי שלח לי תמונה מלפני שנה, אני לוחץ על Arrange Icons By ---> Modified, והיא לא מסתדרת. כננסתי למאפיינים, ואני רואה את התאריך של "נפתח" גם בהשתנה וגם בנוצר. זאת אומרת, משהו לא טוב כאן. אני לא יודע אם זה בשליחה או בקבלה של התמונה. וגם לא יודע אם זה שהווינדוז שלי אינו מקורי ויש לי את הכוכב הכחול המעצבן הזה למטה או אולי בגלל שחלק מהשמות של התמונות בכלל נהפכו לכחולים (מה זה?!). איך פותרים את הבעיה? כדי שזה באמת יוכל להקל עליי? בתודה מראש.

למעלה