בעיה עם Win 7 && Virtualbox with Ubuntu

doctor100

New member
בעיה עם Win 7 && Virtualbox with Ubuntu

שלום, אני עובד עם מחשב נייד ובו מערכת הפעלה של WINDOWS 7. התקנתי לפני חצי שנה VIRTUAL BOX של ORACLE ועליה מותקן UBUNTU הכל עבד טוב ויפה .. עד לפני חודש, שבו היית עידכנתי את הגרסה של VM מ3.2.6 ל 3.2.8 ואחרי זה ל 3.2.10 פתאום המקלדת במכונה הוירטואלית לא עובדת, ולא ניתן להקיש אותיות כלל, אלא זה מקיש רק מספרים מ 0 עד 9 (לא משנה על איזה מקש לוחצים) חיפשתי את זה בגוגל ואני רואה שעוד אנשים נתקלים בבעיה הזו (קישור לאותה בעיה שאחרים שאלו ) אבל, אני לא מוצא שום פתרון .. ניסיתי גם להחזיר את הגרסה של המכונה הוירטואלית לגרסאות ישנות אך זה לא עוזר, ניסתי להתקין הכל מחדש אבל שוב בבחירה של המדינה במהלך ההתקנה של UBUNTU זה כותב מספרים.. :/ חשוב לציין שבוינדוס הכל עובד מצויין מישהו כתב בשאלה שלו שאולי זה נהיה מהעדכונים האוטומטיים של וינדוס? אודה לכם מאוד על כל עזרה.. אני לא יכול לעבוד כך... שאלתי כבר כמה אנשים מומחים שעובדים הרבה עם הפלפורמה הזו והם לא ידעו איך לסדר זאת (באג?) אם יש פה מישהו שנתקל בבעיה הזו או יכול לעזור לי לתקן- אני אודה לכם מאוד!!!!

eladts

New member
מה הקשר לרשתות?

יש לך בעיה אם תוכנה מסויימת תחת חלונות, אז הבעייה רלונטיתלפורום חלונות או לפורום חומרה ותוכנה.

למעלה