בעיה עם קוד מקור

ilankt

New member
בעיה עם קוד מקור

http://www.rookscape.com/vbgaming/tutAY.php ניסיתי לעבוד עם מצביעים כמו שכתוב שם, אבל יש כמה שגיאות... אחת מהם זה שכל פעם שמשתמשים ב CopyMemory, אז הוא אומר שזה out of range, וגם VB קורסת... אם מישהו יוכל לבדוק את זה זה יהיה מעולה. בתודה מראש.

גרי רשף

New member
זו אינה שיטה לבקש עזרה../images/Emo22.gif

הגולשים נותנים כאן עזרה בהתנדבות. מאוד לא לעניין להשאיר לינק כדי ש"מישהו" יגש לשם, יוריד את הקוד, יריץ, ידבג, וישלח לך תיקון. נסה להריץ, ואם זה לא הולך- ציין אילו הודעות שגיאה קיבלת ועבור אילו פקודות. אם אפשר (בקשה לכולם): לציין בקצרה בכותרת במה מדובר ("אינני מצליח להתחבר ל-SQL", "בעייה עם פונקציות מחרוזת בעברית" וכו'), ולהשאיר הודעה עניינית, ברורה, ממוקדת ואם אפשר- עם צילום מסך ועם קודים שמוצמדים
לשמאל​
כדי שיהיה ניתן לקרוא בקלות. ככל שנקל על קוראי ההודעה נגדיל את הסיכוי שנקבל עזרה.

ilankt

New member
SIR YES SIR!

כן אדוני, מצטער אני לא יעשה את זה שוב!!! ועכשיו ברצינות: 1.אל תגיד לי מה לעשות כי השם שלך לא בכחול ולא באדום, ולכלב המשוגע לא היה כ"כ איכפת כי רק אתה הגבת על זה. 2.אמרתי שהבעיה היא memory overflow, אז VB יוצא, זה לא בעיה של VB. 3.ביקשתי יפה, לא רוצים לעשות לי, לא צריך, הם לא חייבים.

למעלה