בעיה עם מייפל ומהירות האינטרנט

P o o f i

New member
בעיה עם מייפל ומהירות האינטרנט

גלשנו במהירות של 1.5 מגה בנטויז'ן, ללא חבילת גיימרים. היום עברנו לבזק בינלאומי, ומהירות הגלישה השתנתה ל5 מגה. למה מייפל כ"כ איטי, יש לי לאגים של 5 שניות בכל פעם שאני כותבת משהו, ושלא נדבר על הסקילים. מישהו יודע מה לעשות?

ToryMaster

New member
בעיקרון נטויז'ן טיפלו בפורטים מסוימים

כדאי ליצור קשר עם הספקית ולנסות לבקש שיעשו את אותו הדבר.

P o o f i

New member
מסתבר שיש לי לאגים נוראים רק בצ'אנלים אי

זוגיים. גם זה קשור לפורטים?

Hasselblad

New member
כל כך מוכר

זה בא והולך בתקופות (לפחות אצלי) בעיקר בשעות העומס... אני חייבת להגיד שדי התרגלתי, אני משתדלת לא לעשות APQ או בוסים בערוצים זוגיים למרות שכמו שאמרתי יש תקופות שזה נעלם.

Hasselblad

New member
תאמת לא מצאתי את זה כל כך הכרחי

הפעם היחידה שממש הרגשתי את הבעיה הייתה כשרציתי ללכת לזאקום והחליטו ללכת בערוץ 4 (זה אפילו לא היה עם הדמות שלי) בסוף לא התנתק לי והסתדרתי. אם מאוד מפריע לך הייתי מנסה פשוט לפנות לבזק אני לא מצאתי את זה כזה עקרוני עד היום מתוך הרגל גם כשאין לי לאגים 99% שאני אשחק בערוץ אי זוגי

Guid

New member
../images/Emo45.gif

אצלי צ'אנלים 7 ו11 היו הקבועים שהייתי משחק בהם~

P o o f i

New member
אההה, צ'אנל 4 זה ה-צ'אנל שלי ../images/Emo10.gif

אני נמצאת שם עם הגילדה, וכל הפעילויות שלנו היו בצ'אנל הזה מאז ומעולם.
יש מישהו שיש לו בזק בינלאומי והכל עובד כמו שצריך? לפחות שארגיש כאילו יש לזה עוד סיכוי.

Guid

New member
גם אני עברתי את זה...

גם אני בבזק בינלאומי וגם לי היו תקופות (לא קצרות בכלל) שפתאום לא יכולתי להיכנס לצ'אנלים זוגיים בלי לחטוף לאגים עצבניים שמסתיימים בDC בד"כ... האמת שלא היה לי עצבים להתקשר לחברה ולברר מה זה ולמה זה קורה, פשוט חייתי עם זה... P: אבל שווה לבדוק את זה איתם, אם זה מפריע לך~

Guid

New member
כבר אין לי איך לדעת,

אני כבר כמה חודשים משחק מהנייד ובגלל הרשת האלחוטית יש לי קצת לאגים... אם היה לי מייפל במחשב הנייח (שמחובר ישירות עם כבל למודם) הייתי בודק לך, אבל אין....
בכל אופן, גם כשהייתה הבעיה הזו, זה היה בא והולך. זה לא איזה משהו קבוע שהיה לי מאז ומתמיד.

אם כבר מדברים על לאגים נוראיים../images/Emo26.gif

לי ולעוד אנשים יש המון לאגים רק בערים. פריון, אליניה, אורביס וכו'. במפות שליד אין שום לאג. בין אם זו סתם מפה ובין אם זו מפה עם מפלצות. זה משגע אותי! זו בעיה של המשחק או ספק האינטרנט? כי אני כל הזמן מנקה את האינטרנט עם CCLEANER ואנטיוירוס. ואף פעם לא היו לי כאלו לאגים, רק בקופה האחרונה.

הטיZרית

New member
כבר אין לי מושג למה זה קשור..

כשגלשתי עם 012 זה היה גועל נפש אחד גדול של לאגים וניתוקים כשעברתי בינואר ל 013 על מהירות 2.5 ותשתית של הוט.. הפלא ופלא... אין לאגים והכל עובד מעולה.. היום פעם ראשונה היו לי 2 לאגים קטנים אחד בפריון והשני באלינה אכל ממש לא משהו קריטי מה שכן שמעתי היום.. שלגולשים על מערכת חלונות ויסטה יש לאגים של 15 שניות בזימון של בוסים.. (זאקום) אחרי הפאטצ' האחרון

SimsY

New member
לי יש נטוויזיון ואין לי בכלל לאגים

לאחיין שלי יש בזק בינלאומי ויש לו לאגים בלי סוף !!! המסקנה היא שיש בעייה עם הספק

GינGית

New member
טפו טפו טפו ../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif סליחה הייתי

חייבת ושוב תודה לדודו ויעל

שלום P o o f i,

לא ידוע לי על תקלה גורפת בחיבור למשחק, אנא שלחי לי בהודעה פרטית את שם המשתמש שלך בבזק בינלאומי, על מנת שאבדוק כי ההגדרות שלך תקינות אצלנו. המשך גלישה מהנה, מתן בזק בינלואמי.

deisy

New member
../images/Emo45.gif כל הכבוד על הגישה!

נקווה שגם תצליחו לסדר את העניין!

למעלה