בעיה עם הקאזה..

k a b o o k

New member
בעיה עם הקאזה..

שאני פותח את הקאזה, החלקים של: "חיפוש" ו"תנועה" לא נפתחים לי
חשבתי שזה אולי עניין של מס' דקות עד שהם יפתחו, אבל אחרי יום שלם החלקים האלו עדיין לא נפתחו.. מה לעשות? נתקעתי בלי אפשרות להוריד שירים
תודה לעוזרים.

gerbil1

New member
זה אומר ש

שהתוכנה לא מצליחה להתחבר לאינטרנט. צריך לנסות לפעול בכיוון הזה: קודם לבדוק את החיבור עצמו (הדפדפו עובד? אפשר לגלוש בו?)

k a b o o k

New member
אממ..

קודם כל ניסיתי להוריד אותה לגמרי מהמחשב, ע"י לוח הבקרה: "הוספה/הסרה של תוכניות", ואז הורדתי מחדש- ועדיין אותה הבעיה!. הדפדפן עובד?- בוודאי!, אם לא איך אני כותב עכשיו?, האינטרנט מצויין, הוא נכנס..

bobx

New member
דבר ראשון תרגע... ../images/Emo4.gif

יש פה אנשים שממתינים ימים.. 4 שעות זה כלום זמן..
בקשר לשאלה שלך - תבדוק אם הפיירוול שלך חוסם את קאזה.. אם יש לך XP יכול מאוד להיות שהפיירוול של XP חוסם את היציאה..

k a b o o k

New member
מצטער../images/Emo4.gif

התחרפנתי קצת
, פשוט יש לי שיר מאוד דחוף להוריד שאני חייב אותו לאירוע מסויים, וזה היה מאוד דחוף לי.. בכל אופן, אתה מדבר איתי סינית, "פיירוול"?, וכן, יש לי XP, אבל אם תוכל בבקשה תכתוב יותר ברור, כי אני לא כזה טוב ומבין במחשבים..

bobx

New member
היי קינג..

תגיד - אתה יודע איזה ערכים הוא משנה ברג'יסטרי?

kingkung2002

New member
אתה מוזמן להוריד

את קובץ הREG ולערוך אותו עם NOTPAD ולראות בדיוק מה הם משנים שם בין היתר את דף הבית...

bobx

New member
../images/Emo122.gif אתה לא מכיר אותי??

אתה לא יודע עד כמה אני lazy-ass-bad-motherfuc@#r...
טוב, טוב....
יאללה נו - regedit - here i come..

bobx

New member
אבל מה עם ההקסה?!?!?!

לא תרגמת את זה למיקום!!!
סתם סתם - תודה...
מכיר את הבדיחה (הכל כך לא מצחיקה) הזאת - א: כמה אנשים יש בסין? ב: 2,345,634,345 בערך... א: שמות חביבי, שמות!! (אני יודע, אני יודע - לא מצחיק!!
)

למעלה