בעיה עם הכניסה לווינדוס...

LaSombra

New member
בעיה עם הכניסה לווינדוס...

שלום לכולכם... יש לי בעיה קשה ואני אשמח עם מישהו יוכל לעזור לי... ככה סתם, ביום בהיר אחד, פתחתי את המחשב והתיישבתי על הכיסא כשלפתע התגלתה בעייה קשה. יש לי ווינדוס XP הום אדישן ובמקום המסך פתיחה הרגיל שבו אני בוחר יוזר ומקיש סיסמה הופיע מסך קטן יותר של הקלדת סיסמא, דומה לזה שיש אחרי שומר מסך. הקלדתי את הסיסמא שלי ולאחר שהמחשב חשב מספר שניות הופיעה ההודעה הבאה: userinit.exe - שגיאת מערכת {שגיאת יישום} אתחול תקין של היישום נכשל (0wc0000005). לחץ על אישור כדי לסגור את היישום. מה יכולתי לעשות? לחצתי על אישור... לאחר מכן הוולפיפר שלי עולה אבל דבר חוץ ממנו לא מופיע על המסך, לא אייקונים, לא שורת משימה, לא התחל, לא כולם. העכבר מגיב אבל פרט אליו כלום לא קורה... מה עושים? אני מיואש... אשמח עם תעזרו לי...

LaSombra

New member
בבקשה תעזרו לי!!! אני ממש נואש!

תודה מראש... ואני מתנצל שאני מקפיץ אבל זה קצת דחוף... :) מתנצל...

מעניין שכל זה קרה "ביום בהיר אחד"

ולא ביום גשום... שאלה : מתי בדקת למציאת וירוסים לאחרונה ? ומתי - ל-Spyware ? כל הסיכויים אחד המזיקים האלה הוחדר לך אל המחשב ועשה שם שמות.

LaSombra

New member
זה לא ממש סביר...

מדובר במחשב חדש, שלושה שבועות אצלי בסך הכל, לא מחובר לאינטרנט או לשום רשת כלשהי, יש עליו נורטון אני וירוס, אני שומר עליו ממש טוב... זה באמת קרה ביום בהיר אחד...רגע אחד הוא עבד, רגע אחרי הוא פשוט לא...

היות וניסים כבר מזמן לא קורים מלבד

בחצרו של הרבה ניסים, אז זרקתי רעיון. גם ללא אינטרנט ניתן להכניס וירוסים אל מחשב - על ידי התקנת תוכנות מדיסקים נגועים ( לא מקוריים - נצרבו או הועתקו במחשבו של מישהו אחר שהיה נגוע ) . אם הוא חדש - למה לא תיקח אותו אל זה שקנית ממנו שיבדוק ? בטח חלה עליו עוד אחריות.

j a s o n

New member
הפתרון בבעיה כולל התעסקות עם

עורך הרישום , במידה ואתה לא בקיא כדאי שתתן למישהו אחר שמבין , כי כל התעסקות ברג'סטרי עלולה להקריס את המערכת . פתרון לבעיה כאן .

למעלה