בעיה מתסכלת

• פותח הנושא kil0
  • פורסם בתאריך

kil0

New member
בעיה מתסכלת

אני וחבר שלי לא מצליחים לשכב... אנחנו ביחד כבר 9 חודשים, מאוהבים ממש והכל מצוין... אנחנו מנסים כבר בערך 3 חודשים ולא מצליחים וזה אפילו לא ממש מפריע לי, אבל זה מאוד מפריע לו, אז אם מישהו יכול לתת עצות- אני אשמח ואודה לו מאוד..

ToryMaster

New member
לא נכנס או מה?

אפ זו הבעיה, חומר סיכה, הרבה חומר סיכה, והמון להתגבר על זה שכואב ופשוט לעשות את זה.

kil0

New member
^ ^ כן

לא נכנס... אז איך משתמשים בחומר סיכה? איפה שמים? (מותר לשים הרבה?) כן,להתגבר כי נראה לי שזה ממש יכאב.. זה יכול לפצוע או משהו?

ToryMaster

New member
אה, עד כאן

לי זה לא הלך יותר מלך, זה פשוט מה שהייתי עושה במקומך. לא יצא לי לבצע רק.

flutter girl

New member
זה ממש כואב,

להרבה מאוד בנות. תהיי מאוד מגורה, תשתמשו בחומר סיכה - יהיה בסדר. לי זה כאב רצח והמשיך לכאוב עוד הרבה פעמים אח"כ, אבל עבר בשלב מסויים... שווה לעבור את הסבל הראשוני בשביל הכיף שיבוא.

kil0

New member
כרגע זה

נראה לא הגיוני פיזית שנצליח... ...יכול להיות מצב כזה, שלא נצליח בכלל?

flutter girl

New member
לא ממש הגיוני.

מנסים, מנסים, בסוף - מצליחים. עם קצת רצון וקצת יכולת... וההמשך למשפט הזה מתאים מאוד במקרה שלכם.

חשוב מאוד!!! להשתמש בחומר סיכה

על בסיס מים, כי על בסיס שמן הורס את הקונדום... (וזלים ושמן תינוקות לדוג'...)

רגע....

מה עם האיבר שלו?= כי יש כאלה שעומד להם והוא קשה והוא ניכנס לנרתיק בקלות...ויש כאלה שעומד להם אבל הוא כזה גמיש וזה הסיבה שקשה לו להיכנס? זה הבעיה? או שאני טועה? תסבירי קצת יותר מה הסיבה שהוא לא נינכנס....

kil0

New member
אממ

אני ממש לא מכירה סוגי איברים }: אבל נראה לי שיותר גמיש מקשיח... חוץ מזה הוא די גדול, ואני צרה יחסית אז הוא אפילו לא מצליח להכניס קצת ...

Maybe Its Me

New member
תצליחו!

אם תינוקות יוצאים משם,גם הוא יכול להכנס
אבל מה,תזרמו אחת עם השני אל תהיו מרוכזים רק בחדירה, תהנו מהמשחק המקדים,מהאווירה,ואז "כשיא היום" שיכוון את הדבר שלו הישר אל תוכך
הרבה חומר סיכה,אומץ,ורצון להנות דרושים פה תהנו!

Pure M

New member
אין כזה דבר לא להצליח.

זה אומנם יכול להיות מסובך, או לקחת זמן, אבל בסוף תצליחו

Just Adi

New member
גם לי היה את אותו הסיפור

רק שבסוף לא שכבתי איתו ומישהו אחר כן הצליח... הוא גם כן בתול? אז כמו שאמרו לפני, המון משחק מקדים, חומר סיכה. את צריכה לנסות כמה שיותר לא לחשוב על הכאב ולהשאר רפויה. והוא, כמה שזה נשמע לא נעים, מה שעבד אצלי היה פשוט חדירה אחת מאוד בכוח, כאב לי רצח. גם בפעמים שאחרי [כל פעם פחות] אבל זה שווה את זה. תראי, לבן אדם שאוהב אותך יהיה קשה להכאיב לך [לחבר שלי לשעבר שלא הצלחנו לשכב זה פשוט היה מוריד את הזיקפה] אבל אני אישית לא הצליחה בשום שיטה אחרת. פעם אחת, חומר סיכה, משחקים מקדימים וחדירה אחת חזקה. בהצלחה!

Krishi

New member
כי אנאלי זה יותר קל?

ומה אתה חושב לסביות עושות? רק יורדות אחת לשניה? חחח

Just Adi

New member
צודק

חוץ מהעובדה שלבנות אין זין, אין לי איתן שום בעיה.

למעלה