בעיה מעצבנת
האופציה לעשות cast על פוקוס

קטריס

New member
בעיה מעצבנת../images/Emo3.gif האופציה לעשות cast על פוקוס

חלה רק על casting (דה).. ז"א שעם הרוג למשל אני יכול לשים blind על הפוקוס בשניה ע"י שימוש במקש פוקוס, אבל זה בערך הכל. לא gouge, לא kick, לא שומדבר. אני יכול להשתמש ב-target focus אבל אז בכל אופן אני צריך להקליק עם העכבר בחזרה על המטרה העיקרית אחרי ששניתי את המטרה לפוקוס, שזה מעאפן ב-pvp. מה שאני עושה כרגע זה להשתמש גם ב-target previous target אבל זה קצת מסורבל. כמה נוח זה היה אם ה-focus cast key היה עובד על כל יכולת, זה סתם מעאפן שזה לא כך

picpc

New member
תגיד שלום לחבר הכי טוב שלך

כמעט כל המקרואים שלי לpvp יש בהם את השורה הזאת [target=mouseover,exists,nodead][nodead] מה שזה עושה אתה פשוט מצביע עם העכבר ומטיל את הקסם בלי לאבד את המטרה נוכחית שלך לדוגמא יש לי את זה על הלוחם לcharge ועל הלוק לfear ועל הצייד לכל היריות cc וכ"ו. זה הרבה יותר מהיר ועדיף מאשר לסמן את הפוקוס ולחזור חזרה ידנית למטרה שלך.

Fanty S

New member
יש מאקרואים לפוקוס

שעובדים על כל דבר. כשאני אתחבר למשחק אני אתן לך את שלי, אני פשוט לא חזקה בסקיפטינג וזה אחד שקינגה כתב לי לפני הרבה זמן (הוא עובד על כל דבר, לא רק דברים שצריך לטעון. ואני משתמשת בו המון, לא רק לPVP.) יותר נוח מmouse over לדעתי. דורש פחות מאמץ אבל זה מקבע אותך למטרה אחת שנמצאת בפוקוס.

picpc

New member
לידע כללי

לא צריך #sowtooltip אם לא משלבים כמה יכולות באותו מקרו שהם לא ברצף לדוגמא יש לי pet של הלוק מקרו שהוא לכל היכולות המיוחדות שלהם באותו מקרו ספציפי וכולם תחת קוד של /cast אז אני צריך tooltip אבל לרוב הדברים מספיק לסמן את האיקון סימן שאלה והוא יתן את מידע הנחוץ גם אם זה ברצף הטלה. *חוץ מ2V2 אני ממש לא אוהב מקרואים של פוקוס כי זה גורם להרבה החלפת מטרות שבסוף לוקחות גם הרבה זמן ,הדבר המצבן במקרואים של סימון בעכבר זה שצריך לשים לב איפה הסמן נמצא כל הזמן כי אם נלחמים במטרה אחת והסמן יושב על הדמות שלך הוא לא יטיל כלום אז צריך להיות עירני לזה.

למעלה