בעיה מלחיצה במיוחד - עדכון והתייעצות

Btjgmdm

New member
בעיה מלחיצה במיוחד - עדכון והתייעצות

טוב בנות, אז בהמשך להודעותיי הקודמות אכן הרופא הפרטי אליו הלכתי אבחן פוליפ ברירית הרחם. הוא קבע לי תור להיסטרוסקופיה לשבוע הבא לצורך כריתת הפוליפ. לדבריו, הוא שמח מאד שזה התגלה כי זה בהחלט מונע הריון ולאחר הוצאת הפולים אוכל להיכנס להריון "תוך חודש" (כמובן שאני לא יכולה לבנות על זה, אבל מעודד לשמוע). קודם כל אני ממש מתפלאת על פרופ' יעבץ אשר על אף הממצא באולטרסאונד אמר לי "נחכה למחזור הבא" (כאמור, לא קיבלתי מחזור בחודש הקודם). נראה לי חוסר אחריות וחוסר מקצועיות ברורים. מה דעתכן? דבר שני וחשוב יותר: האם מישהי עברה היסטרוסקופיה? איך זה? נורא?

ayalaviv

New member
לא נורא ואני נקלטתי בפעם השניה

אני ביצעתי היסטרקופיה ניתוחית ובניסיון השני נקלטתי עם תאומות מהממות שכיום הן בנות 7 חודשים

nina L

New member
גם אני עם תאומות ../images/Emo68.gif../images/Emo68.gif../images/Emo9.gif ויש פה עוד

כמה.

gezers

New member
זו מן הסתם..

לא תהיה ההתעלמות האחרונה של יעבץ ממצב בריאותי נתון של מטופלת, הראשונה זאת בטח לא... על מצב אישי בכלל אין מה לדבר.. את העיצה היחידה הנבונה שאני יכולה לתת לך- לברוח ממנו ויפה שעה אחת קודם- כבר מצאת לבד. בהצלחה!

nina L

New member
גם אני הריתי לאחר ההיסטרוסקופיה

עם שתיים... ההיסטרו' האבחנתית: עם כדור ואליום שריפה את שריריי לפני באישור הרופא - היה כלומי. בלי היה לא הכי נעים, אך מעניין-רואים את הרחם בוידאו בלייב. בקשי תיעוד בתמונות!!!!!!!! ההיסטרו' הניתוחית: קל מאד היה לי. זריקת הרדמה וזהו. שינה טובה. בערות - המקום קצת רגיש. קחי מלווה להתחלה, אני תמיד צריכה עזרה - תמיכה לאחר ההרדמה וההתערבוןת, בסיוע בליווי לכניסה לשירותים (הפיפי החשוב שאחרי). קבעו לך תור לאיזו היסטרו'? ממליצה על ד"ר חן גולדשמיט באסותא פ"ת המעולה לשתי הבדיקות - במכבי. בהצלחה!!!

Btjgmdm

New member
היסטרו' ניתוחית

הרופא שלי אבחן (לדבריו) בוודאות שיש פוליפבבדיקת האולטרסאונד, כך שלדבריו אין צורך בהיסטרו' אבחנתית שמטרתה לאבחן אם קיים או לא. ואני סומכת עליו במאה אחוז - הוא אחד המומחים בארץ - פרופ' דב דיקר המדיקל סנטר בהרצליה. אני רק מאד מקווה שזו אכן הסיבה שלא נקלטתי עד עכשיו. עצם המילה "ניתוחית" מכניס אותי ללחץ, שלא לדבר על ההרדמה הכללית. אבל אני מוכנה לעשות הכל בשביל להיכנס להריון, ומי כמוכן מבינות את זה. כמה זמן אחרי הניתוח משתחררים בד"כ הביתה?

nina L

New member
היי ../images/Emo24.gif.

מבינה את החששות, הייתי שם. בהחלט שווה הכל. ובהחלט כדאי להוציא! גם ברמת הבדיקה הודאית של מה זה וגם ברמת הפוריות. (מה שמוצא מהגוף תמיד נשלח לבדיקה מעבדתית) משתחררים תוך כמה שעות. ההרדמה נחשבת, למיטב ידיעתי קלה (אל דאגה-את ישנה ה י ט ב!) זו פרוצדורה פשוטה יחסית - נכנסים דרך הנרתיק, כך שלא "חותכים" לך שום דבר (מלבד את הפוליפ ברחם). ניתוח קצר- מניסיוני. לא תרגישי כלום - רק את דקירת ההרדמה. אח"כ כאמור קצת רגישות, סהרוריים קצת בהתעוררות ונדרשת תמיכה קצת בהתחלה, אולי. לא תמיד אפילו. אח"כ מנוחה כמה ימים בבית. מתי זה? המון הצלחה!!

Btjgmdm

New member
ביום רביעי

ביום רביעי בבוקר. המון תודה על התמיכה והעידוד. כמובן שאמא שלי באה איתי.

amita33

New member
צירוף מקרים?

גם אני הריתי עם שניים אחרי היסטרו....

nina L

New member
וואללה. יש רופאים הגורסים כי פרוצדורה של

נטילת "דגימה " מן הרחם - לא זוכרת את השם - והיסטרו' היא התערבות דומה - תקדם הריון. היתה על זה כתבה בהארץ פעם. נדמה לי שבהארץ.

Roniron16

New member
חזקה בסטטיסטיקה

3 היסטרו' - 3 הריונות......ואחד שמחזיק מעמד...טפו...טפו...

s p r i n g1

New member
לא יודעת אם יש קשר למחזור

לי היו ויש מיומות והיה פוליפ, ולגבי המיומות אחת בעייתית דוקא גרמה ליותר מחזור ולא פחות, הוציאו לי מיומה ופוליפ בהיסטרוסקופיות, זה היה כמה שנים לפני ההריון ולא יודעת מה היה קורה אילו, בכל מקרה אולי זה מה שעזר בסופו של דבר להריון להיקלט מהר ולהחזיק טוב
ההיסטרוסקופיות עצמן, עברתי לפני כל היסטרו ניתוחית גם אבחנתית, בסה"כ התהליך היה קליל למדי, בכולם זה עבר מהיר וכמעט לא מורגש, תמיד קיבלתי ימי מחלה יותר מהמ שחשתי שאני צריכה.... שיהיה לך
להיסטרו קלה, החלמה מהירה וקליטה מהירה להריון תקין

מ ור

New member
היסטרוסקופיה

מתבצעת בהרדמה כללית קצרה כ 20 דקות ולאחריה ההתעוררות די מהירה, נשארים בהשגחה כשעתיים ואם יש כאבים תינתן לך תרופה בזמן זה. בהצלחה

למעלה