בעיה להיכנס לבלוג ו/או לשמור רשומות?

Tal Ai

New member
בעיה להיכנס לבלוג ו/או לשמור רשומות?

כשנכנסתי הבוקר לפורום הזה ראיתי שעלו כאן מספר תלונות לגבי קשיים להיכנס לבלוג ולגבי שמירת רשומות.
לצערי, אף אחת מהתלונות לא ציינה שום פרט נוסף מעבר ל"יש לי בעיה" או "גם אצלי". חלק מהתלונות אפילו לא הכילו תוכן.

חברים, אני מאוד רוצה לעזור ולפתור תקלות כמה שיותר מהר, אבל אני מזכיר, שוב, שכדי לטפל בתקלה מסוימת אנחנו צריכים קודם כל להיתקל בה בעצמנו (מה שאנחנו קוראים בקיצור "לשחזר אותה"). זו הסיבה שבגללה אני כמעט תמיד מבקש פרטים נוספים, כגון סוג וגרסת דפדפן, צילומי מסך רלוונטיים, הודעות שגיאה אם יש וכל פרט נוסף שיכול לעזור לנו לשחזר את התקלה ולקצר את זמן הטיפול. בלי הפרטים האלה אני רק יכול להיכנס למסך הניהול של עצמי, לנסות לשמור רשומה חדשה - להצליח בלי שום בעיה - ולשבת במשרד מתוסכל מכך שאני לא יודע על מה כולכם מדברים.

אז, לאור העובדה שאני כן הצלחתי להיכנס למסך הניהול מכל שלושת הדפדפנים שברשותי, ואף לשמור רשומה חדשה ולפרסם אותה, אני לא מכיר כרגע שום תקלה. אני לא אומר שאין תקלה, אלא רק שאני לא מכיר אותה. אם אתם עדיין נתקלים בבעיה כלשהי - ציינו בבקשה לכל הפחות את סוג וגרסת הדפדפן שלכם. כך גם בכל בעיה או תקלה עתידית, אם תהיה כזו.

BEAUTY האחת

New member
הבעיה אצלי היא צפייה בתמונות

מי שנכנס לא יכול לראות חלק מהצילומים
הוא רואה רק מסגרת ללא תוכן התמונה ומציינת שוב - רק בחלק מהתמונות .

לי יש עדיין בעיה בלהיכנס לתפוז

עם אקספלורר 9, מערכת חלונות 7.זה התחיל מאתמול בשעות הערב.
ניסיתי בשאר הדפדפנים והיה בסדר.
אני מציינת שהבעיה עם האקספלורר היא בכל תפוז, גם פורומים וגם תיבת המסרים, כתבתי גם בפורום משוב.

המשך יום טוב.

DNightCat

New member
ok, עכשיו זה שמר...

אבל בבוקר לא היו פרטים לתת. קליק על השמירה פשוט לא עשה כלום.
וכשזה קרה לרבים, לא חשבתי שאקס' 8 על XP רלוונטי בכלל.

DNightCat

New member
ועכשיו זה לא שמר

כתב בפס האפור למטה "בוצע", אבל לא הופיע החלון האפור ולא נשמר השינוי.
חוץ מזה שכל האתר כולו נפתח הרבה יותר לאט מהרגיל...

מוות קליני בבלוגיה,המערכת איטית להחריד

לוקח 2 דקות ויותר להכנס לפוסטים, לא מצליחה להגיב או מצליחה אחרי המון זמן.
גולשת בכרום, לא יודעת עוד פרטים טכניים.
ולשאלתך, אם תגיע, זה רק בבלוגיה. לא בבלוגר, לא בדה מרקר, לא בפייסבוק.

Paila

New member
לא מצליחה לשמור רשומה חדשה

לא מופיעה שום הודעת שגיאה, פשוט לא שומר. הדפדפן הוא Internet Explorere

Paila

New member
האם אוכל לפרסם רשומות בתפוז? עדיין לא שומר לי

אין הודעת שגיאה, רק סופר וסופר וסופר - ונאדא. משתמשת באינטרנט אקספלורר.

Tal Ai

New member
ואם הקישור שנתתי לך לעיל לא עזר

אז שלחי לי בבקשה את תוכן הרשומה למייל [email protected] ואחקור אותו לאותו.

Paila

New member
תודה

הבעיה נפתרה בזכות עיון בקישור שנתת לי. מדובר ברשומה מיוחדת ולא שמתי לב שלא ציינתי מדור.שים לב: שמתי קישור לרשומה בפורום הבלוגייה, ואני מאוד מבקשת שתקדמו אותה יפה - אני פונה בה בבקשת תרומה להשתלת כבד לתינוק, שהוא נכד של בן דודי.

Lranger

New member
חדש בבלוגים.

כבר יומיים מנסה להעלות את הפוסט הראשון, אבל לא מצליח לעבור את שלב ה"שומר את הנתונים". אני מודע לכך שמה שאני מנסה לעלות הוא יחסית ארוך (אבל בלי תמונות), ובכל זאת זה נראה לי מוגזם.
עברתי על כל ההוראות לגבי מה צריך לעשות, כולל מחיקה של פסיקים בכותרת וכל זה, ועדיין זה לא מתפרסם.

למעלה