בעיה חמורה,חייבת פיתרונות

בעיה חמורה,חייבת פיתרונות

לי ולחבר שלי ימלאו חצי שנה יחד ב8 לחודש. יש לו יומהולדת בתאריך הזה. חשבתי אולי לארגן עם חברים שלו איזה משהו קטן מהם,כאילו זה בא מהם,כי אני יודעת שהם בטוח לא יחשבו על משהו כי הם מניאקים. או לארגן משהו עם כל החברים שלו והידידות שלו. הקטע שלידידה שלו יש יומהולדת איתו,באותו תאריך ומארגנים לה מסיבת הפתעה ביום שבת והזמינו אותו להישתתפ בחגיגה שלה. שרוב השימחה והצומי יתכוון לה. אז חשבתי אולי לארגן מהחברים הקרובים שלו שיזרקו עליו ביצים בראשון. או עוגה,כי זה יהיה משעשע. השגתי תאייסי של החבר הכי טוב שלו,והוא פשוט מצתייר והיצתייר והוא בעצם.מניאק..למרות שאני בטוחה שהוא יכול להיות לא מניאק שהוא רוצה..בפנים בפנים.. שהצעתי עוגה הוא אמר שאין לו תקציב לזה,אמרתי שיאספו עם כל החברה,כמה הם? 10? 4-5 שקל כל אחד ושיקנו עוגה. הן להם תקציב. אז הם ככה,כאלה שיבואו עם לא צריך להשקיע בשקל. החבר הכי טוב שלו מחזיר לו מתנה שהשויי שלה כהמתנה שחבר שלי נן לו,שזה 2 פתקים בתוך מעטפה. אין להם חברות אמיתית. ששאלתי אותו אם אכפת לו ממנו,הוא ענה בחיוב. החבר שלי הרגיש ועדיין מרגיש בודד מהסביבה ואפילו קצת מסביבה שלי. חשבתי לעודד אותו עם מסיבה. למרות שהוא שונא. הקטע זה מה לעשות? הוא בראשון. אני בראש העין. אני לא מכירה תסביבה,רק תרחוב שלו. אני יודעת שיש אוטובוס 1 לים,82 לא רחוק ממנו. אני צריכה לחשוב על משהו ומהר כי צריך אירגונים מהירים. יש לי תאייסי של החבר הכי טוב שלו למרות שהם פרודים לאחרונה,של ידידתנו (שהכירה בנינו) ואולי גם של בת דודתו (היא לא ענתה לי) אני חייבת למצוא רעיון טוב. בבקשה בבקשה תעזרו לי! גיל 18 סעמ'ק. * אולי רעיון מסויים שלפגוש את כולם בים ולהיסתובב כולנו יחד. אבל תעזרו לפתח את זה. בבקשה תעזרו! אוהבת. פרח מיובש. רוני.

כידי לך לארגן את הרעיון של העוגה!

אם אף אחד לא ירצה לקחת חלק בזה אני בעצמי הישתתף אפילו שאני לא מכיר אף אחד משם רק תגידי לאן להגיע ok

אם אף אחד לא ירצה לקחת חלק בזה אני בעצמי הישתתף אפילו שאני לא מכיר אף אחד משם רק תגידי לאן להגיע ok

למה שלא תנסי פשוט

להכניס אותו למסיבה של ההיא? מסיבת הפתעה לידידה?! מסיבת הפתעה גם לו!! פשוט תגידו לידידה שזו המסיבת הפתעה שלו.... ולחבר שלך תגידו שזאת מסיבת הפתעה של הידידה (מה שכבר אמרתם לו...) ואז פשוט מעניקים לשניהם את כלללל הצומי, שלטים ענקיים לשניהם, בלונים לשינהם, עוגות לשניהם.. ואם החברים לא מוכנים להשקיע בעוגה סואו?!? מה הקטע?? תשקיעי את!! בשביל מה את כאן?<? אפשר אחרי המסיבה לגרור את כולם לים אם בא לך כמו שהצעת ולהמשיך את זה למשהו סטייל "מסיבת חוף"... וזהו... זה הרעיון הכי טוב שיכולתי לתת לך נראה לי... פורום מתנות ליומולדת או משהו כזה יוכל לעזור לך יותר, נסי לפרסם ת'הודעה גם שם. שיהיה בהצלחה :)

homart

New member
אמרת שהוא לא אוהב מסיבות נכון?

ואם החברים שלו כאלו מניאקים אז למה בכלל לארגן לו משהו גדול?? תעשי לו מה שהוא אוהב, לכו לטייל שניכם, תיכתבי לו איזה משהו שבא מהלב, ותני לו משהו קטן, זו לא צריכה להיות מתנה ענקית, כי יש מילים ששוות זהב, כמה מילים טובות שבאות מהלב לא נשכחות לעולם.....

Big White

New member
את צודקת ב100 % אבל ...

יש מילים שהאמרות לא מהלב וזה נישמע כאילו זה משהו אימתי אבל זה לא אומרים כאלה דברים כי זה מה שרוצים להגיד ולא מה שבאמת מרגישים אז כדאי לה להגיד דברים שבאמת באם מהל לב ולא רק בגלל שזה מה שהיא רוצה להגיד ככה זה קרה לי גם ואני האמנתי לזה כי זה היה נישמע ממש אימיתי אבל עכשיו הבנתי שהייתי חיי בסרטים והייתי מאמין לכל מילה זה ממש מגעיל

הממ..לדעתי..

את לא חייבת לארגן לו משהו ביחד עם החברים שלו, בכל מקרה, עם חברים כאלה, עדיף שלא יהיו חברים בכלל. זה נישמע כלכך רע, שהחבר שלו אפילו לא רוצה להכין לו עוגה ולתרום 5 שקל בשביל זה. כי זה יום הולדת 18, לחבר שלו צריך להיות קצת איכפת. עכשיו.. לדעתי, את צריכה לעשות לו משהו, גם בלי החברים שלו. ז''א, למה להכריח אותם לארגן משהו אם הם לא רוצים? תפתיעי אותו בעצמך, את כמובן יכולה לשתף את החברים שלו, אבל רק אם הם באמת ירצו את זה, כי זה נישמע שהם ממש מנייאקים. לא חסר דברים שאת יכולה לעשות בשבילו, שיפתיעו וישמחו אותו. תיהי יצירתית, אם את צריכה רעיונות, הינני כאן. וגם פורום ימי הולדת ומתנות. תתני לו הכי הרבה צומי שאת יכולה ביום הזה, המתנה לא חייבת להיות שוות ערך להרבה כסף, כי זה לא העיניין פה. מה שחשוב זה שהוא ירגיש נאהב ושמח. ואת זה אפשר לארגן בדרכים פשוטות, וכמו שאמרו פה, תכתבי לו מכתב שבא מהלב, אבל רק מה שאת באמת מרגישה, בלי לנפח את זה- שיהיה אמיתי. עכשיו, אמרת שלידידה שלו יש יום הולדת באותו היום ועושים לה מסיבה? למה שלא תציעי לחברים שלו, להפוך את המסיבה הזו למסיבה משותפת לשניהם? ואולי לפני\אחרי המסיבה תעשי לו משהו, את, לבד. כי כמו שאמרתי, עם חברים כאלה, קשה לצפות שייתנו לו את ההרגשה המתאימה, והוא צריך להיות שמח ביום הזה. את יכולה גם לארגן משהו בים, זה לא בעיה. אל תעשו סתם הסתובבות, תעשי משהו מיוחד יותר, או לבד או עם החברים. בהצלחה ומזל טוב
.

כנסי שנייה

אהממ... תודה על ההצעות חבר'ה הקטע,שאמרו לו שיבוא כי זה יהיה גם בשבילו,אבל הוא אמר והזכיר שגם לו יש יומהולדת ואז אמרו לו את זה. והוא אמר לא תודה. מסתבר עכשיו שהבת דודה המארגנת לידידתו את מסיבת ההפתעה היא בעצם משונאיו,לא ברור לי למה (מסתבר שלו ולה(הבת דודה של ידידתו והידידה שלו היה קטע פעם)לא משנה בכל אופן,הוא לא מוכן לשתפ פעולה. אז? להגיד לחברים שלו,שזה לא משנה כבר,שיעשו מה שהם רוצים ואני לא מתערבת ולתכננן את המסיבה הפרטית שלי איתו? תודה, פרח

homart

New member
כן!!

כמו שכבר כתבתי, לכי על מסיבה פרטית, מה אכפת לך מה כולם עושים לו?? כבר ראינו שהוא לא מת שיש איתו יותר מידי אנשים ושהוא לא אוהב להיות יותר מידי במרכז, לכי על משהו חמוד קטן ואישי. בהצלחה!

למעלה