בעיה גדולה

smart0ne

New member
בעיה גדולה

אני בחור ממש חכם בן לאבא פרופסור ומשפחה של אקדמאים ולמרות שאני חכם סיימתי תיכון בלי בגרות ואני מרגיש ממש מבוזבז הבעיה שאני מנסה ללמוד אני לא מרוכז אני מתחיל ללמוד ופתאום חושב על דברים אחרים על כל מיני בעיות שיש לי בחיים למשל וזה איך אני יכול לשים את הכל בצד וללמוד אני כבר בן 21 ואני פוחד שכל החיים שלי ידפקו ככה כי לאן אני יגיע בלי השכלה..בבקשה תעזרו לי למצוא פתרון זה ממש חשוב לי

moogy1

New member
אף פעם לא מאוחר!!!

ערב טוב, קודם לכל אומר לך באחריות כי תוכל להגשים כל מטרה שתציב לעצמך, ובלבד שזו באמת משמעותית עבורך ואתה מאוד רוצה להגשים אותה. מספר שאלות: א. תאר קצת כיצד אתה מנסה ללמוד? מהן השיטות בהן אתה משנן את החומר? מה הרקע? האם יש שקט בבית, או שהמוסיקה מחרישת אוזניים? האם יש לך קושי בקריאה לאורך זמן? האם אתה מפענח חומר גרפי ביתר קלות מחומר עיוני רב מלל או להפך? ב. האם אובחנת בעבר כלקוי למידה, והאם יש בידך אבחון תקף? מהם המקצועות מהם אתה נרתע במידה הרבה ביותר? ג. מאיזה איזור אתה בארץ? נסה לענות לי על חלק מהשאלות או כולן, ונמשיך משם... בברכה אלמוג

smart0ne

New member
תשובות

אין הפרעות בבית אני לוקח ספר וקורא או שמסבירים לי או בכיתה שהמורה מדבר בדרך כלל שזה נושאים שלא מעניינים אותי קשה לי להתרכז המורה ידבר ואני יחשוב על למה הבחורה ההיא זרקה אותי למשל אני מאזור תל אביב

moogy1

New member
מה אתה מוכן לעשות כדי להצליח?

ערב טוב, להיות בחור חכם או בן של פרופסור בהחלט לא מספיק על מנת להגשים רצונות ויעדים בחיים. עד כמה חשוב לך להשלים את הבגרויות, ומה אתה מוכן לעשות על מנת להגיע להצלחה במשימה? מדוע בעצם לא למדת בתיכון? מה היה מקור הקושי המרכזי מעבר למחשבות רצות וטועות? מהן הבחינות החסרות לך להשלמת תעודת בגרות? אני מבינה שאין לך אבחון? יתכן ואתה סובל מהפרעות קשב וריכוז, אשר משפיעות גם על תחומי הלמידה האחרים. נסה לספק פרטים נוספים... בברכה אלמוג

למעלה